bugün

ya nedir dertleri bilinmez. hade tamam tamam çok sansasyonel adamlarsınız, kızlar size wuhuuu falan tavırları ile yaklaşıyor falan mı sanıyorsunuz ? ateizme prim yok canım kardeşlerim. ilgi çekici değilsiniz ? toparlayın kendinizi sol frameyi rahat bırakın... aslına bakarsanız, bir şöyle mantıklı düşünün, şu güzel evrene o evrendeki düzene günlere, aylara mevsimlere ve bu işleyişteki güce odaklanın. bırakın rabbiniz sizi de huzur şemsiyeleri altına alsın.

(bkz: iticisiniz)
ayrıca (bkz: koskaca kuran yazan allahın sözlükte yazamaması) derken de çocuksusunuz!
ve çocuksu olmanızdan ötürü , bir an önce büyüklerinizi dinleyip imana gelip af dileyin canım kardeşlerim.
(bkz: gerizekalı liseliler)
(bkz: gerizekalıdan ötesi ateist liseliler)
(bkz: entry girmeni sağlayan o parmaklarıda allah verdi) beyinsiz.
(bkz: ateistcikler)

din düşmanı olan laikperest aile çocuklarıdır bunlar.

aile içindeki din düşmanlığını böyle ortamlarada dışa vururlar.
(bkz: liseli diyen 3 kişiden 1 inin liseli olması)
(bkz: allah ın verdiği parmakla parmaklamak)
(bkz: kız tavlamak için ateist olunduğunu sanmak) aptallığına düşen yazarın başlığıdır.

ohadır. yuhtur. çüştür. eöeohh'tür.
denyoluklarının gerektirdiği..
ortalık karışıyor diyenle, internetin sansürlenmesini destekleyen kişiler, aynı kişilerdir. şayet değiller ise, neyi savunduğunu bilmeyen iki yüzlü kişiler yahut, sadece kendisi haklı olan kişidir. her şekilde çok da açık uslu biri değildir.
orospu çocuklarının canlarının ..... istemesinden kaynaklanan sorundur. moderatörlerin varlığı ile yokluğundan faydanılan andır.
(bkz: kendi düşüncesinden olmayan küfür eden insan)
ben insanları anlamıyorum.

senin kutsalına hakaret eden insan ne olursa olsun saygısızdır eyvallah. ama sen bu adama aynı şekilde karşılık verirsen o adamdan ne farkın kalır bu ilk sorum.

ikinci sorum, bazı ateistler sizin kutsalınıza laf uzattığı veya size hakaret ettiği zaman bütün ateistlere orospu çocuğu deme, onları aşşağılama onlara denyo deme hakkını nerden buluyorsunuz?

şimdi bakın bir kimse, ateistlere orospu çocuğu dedi değil mi? alenen hepimiz görüyoruz. ben geçip de bu gerizekalı ona kutsal gelen değerlere dil uzatsın ya da uzatmasın bütün ateistlere orospu çocuğu dedi diye, ben geçip "sizsiniz lan orospu çocuğu amına koduğumun yobazları" dersem hoş olur mu? olmaz. demem zaten, dersem o kişiden farkım kalmaz çünkü. denmesini de hiçbir zaman tasvip etmem.

ayrıca laiklikle ateizm arasında kendince bağlantı kuran arkadaş, inançlarımızdan bağımsız olarak söylüyorum: denyosun.