bugün

Ateistlerin hayatta bir amacının olabilmesi için bu kardeşlerimizi arabistan sokaklarına bırakıp hayatta kalma çabasını deneysel olarak gözlemleyecegiz. Biliyoruz konu bilim olunca kardeşlerimiz tereddütsüz evet diyecektir.
Ateistlere Master yaptırmaktır.

islam'dan soğutmak isteyen arap ülkelerine gitsin.
konuyla alakasız ama yıl olmuş 2014 hala ateizmi satanizmle karıştıran embesiller var arkadaş ya. tamam ben ateizmi savunmuyorum, inancımdan ötürü ama birşey hakkında söz sahibi olma niyetindeyseniz kavramları adam gibi bilin arkadaş.

nerede okuduğumu hatırlamıyorum da tartışıyor 2 kişi. biri belli ki ateist, diğeri de kör cahil bir dindar. "kedi kestiğiniz günleri ne çabuk unuttunuz" yazmış. durup dururken gülme krizi tuttu beni nedense. bir şey savunuyorsunuz madem adam gibi bilgi sahibi olun şu konularda da sonra 2 kelime edin. kulak dolma, yalan yanlış bilgilerle aptal aptal konuşuyorsunuz.

he mesele sadece ateizm, satanizm muhabbeti değil tabi ki. her türlü konu için geçerli bu. yarım yamalak bilgiyle ahkam kesen o kadar çok gerizekalı var ki piyasada. ilber ortaylı çıkıp "çok cahilsin, keşke ölsen" bile demez, o derece.
neden bir müslüman değilde ateist gider anlaşılmayandır. çok istediğiniz müslüman ülke işte alın pasaportu gidin. tutan yok! ama duuur orada kesiyorlar değil mi? buradaki gibi göte memeye bacağa* bakamayacaksın... işine gelmez senin.