bugün

Şimdi bi dine inanmalarını tavsiye ediyorum. Hadi o din gerçekse yüzde 50 şansları var yani. Az buz bi şey değil.
Bu a*eistler allah'a inanmıyor, cehenneme, günaha inanmıyorsa gitsin karıya, zina yapsın, içki içsin ne yaparsa yapsın. Onların düşüncesine göre ölümden sonra her şey bitecek, cennet ve cehenneme inanmıyorlar. O zaman gidin hayatı yaşayın amk sığırları. A*eistlerin %90'ı müslümanlarla uğraşıyor. Ateistler kadar aşşağılık insanlar görmedim. Allah'a, peygambere küfür ettikleri yetmezmiş gibi bir de ibadet yapmamızı da engelleyecek piçler. Burda müslümanlarla uğraşmak yerine gidin hayatı yaşayın. Sizin düşüncenize göre günah yok nasılsa.
müslüman ya da ateist değilim ama lütfen her yerde inançlı insanları küçümsemeyin ya da inandığı şeylerle dalga geçmeyin. zaten zeka ortalaması gittikçe düşen şu düşünce akımını daha da rezil etmeyin.
Ey ateistler bana sorarsanız zariyat suresinin mealini okuyun sağlam bir kaynaktan.
dün akşam oynanan galatasaray gençlerbirliği maçını izlesinler sonrasında kelime-i şehadet getirip yatsıyı kılarlar zaten.
inanana sataşmayın!
(bkz: allah seni inandırsın ben inanmıyorum)
Hakikate ulasmis olmanin erdemleri agirdir. Guclu olun ve bu yuku tasıyın.
Yolunuz yol degil , dönün.
Hepi topu 60 yılınız var.

Akın zina yapın soygun yapın yapın da yapın.

Nietzche nin istediği hayvan insan olun.

Zaten bunları yaptıktan 5 yıl sonra inançlı olursunuz zira bunlar boş nefsi aldanmalık işler.
dinli görünen kafirlerin söylediklerine kulaklarınızı tıkayın.
bi dayanağınız yoksa dinci trollere kızıp burda sövüp durmayın lan.onlar parayla çalışıyor milletin içine nefret aşılıyorlar.
arkalarında kimlerin olduğu belli.ha sizin de iş vereniniz varsa benim için de sövün.
ya cennet cehennem kavramları gerçekse diye düşünün arada bir sevap işleyin 70 yılınız boşa gitmesin.
dünya size güzel amk.
keyfini çıkarın.
öbür tarafda görüşürüz.
--spoiler--
ates sizi cagiriyor.
--spoiler--
ateistlerden tavsiyeler diye açılsa daha bilgilendirici olacak tavsiyelerdir..
haç kolyesi takmayın allanızı severseniz. hristiyan değilsiniz ateyizsiniz amına koyim.
benim naçizane tavsiyem yeni başlayanlar içindir;
sen yine de boy abdestini almayı ihmal etme. hiçbir şey garanti değil amına koyiim.
Susun ve üremeye devam edin, alay ettiğiniz bu millet asla size oy vermeyecek.
salak adamlarla muhabbete girmeyin inançsızlığınızı kendi içinizde yaşayıp kimseyi yolundan saptırma gayretine girmeyin ateist kimliğinizi saklamak gibi bir çaba içerisine girmeyin inanmak kadar inanmamak da özgürlüktür.
Sevişin ulan ayılar.
you tube'taki 0HAKiKAT0 kanalı tavsiye edilebilir. hem böylece orada bolca tartışıp, egolarını tatmin ederler, ellerinde bir emzik olur yani, böylece sözlükte biraz nefes alır.
Çocuklar azıcık düşünün, düşünseniz yeter yani fazla birşeye gerek yok.
allahınızı seviyorsanız bırakın bu işleri. ehehe.
Ey iman edenler"raine" demeyin "unzurna"deyin ve iyi dinleyin,kafirler icin elemli bir azap vardir.