bugün

adamların kendi fikri ulan, sen kimsin? habire laf atıp duruyonuz adamlara. o zaman oda sana saygı duymaz, böyle şeyler olmaz yani. ateistler de habire saçma din başlığı açmasın yani.

(bkz: teist olarak bu görev bana düştü)
Çünkü kesinlikle inanılan şeylere inanmayanların olması o inancı düşürüyor.
Ayrıca ateistlerin yazdıklarına inananlar cevap vermek için düşünmek zorunda...
Düşünürken bulacaklara argümanlara önce kendilerini inandırmak zorunda.
E haliyle uğraştırıcı iş.
Uğraşacağına bok at gitsin..
Ateistler inceden aşağılar ve tahrik eder, müslüman dayanamaz sinirlenir ve küfreder. Suçlu ise müslümandır, tartışmaya gelemiyodur, söylenilen üst düzey zeka gerektiren teorilere cevap veremediği için küfrediyodur, ateistler çok araştırmacı ve zekidir, müslümanlar tartışma bilmeyen yobazlardır vb.
maalesef ki ateistliğin uludağ sözlükte bir meziyet olarak lanse edilmesiyle alakali durumdur.

32 yildir bu dünya üzerinde yaşam mücadelesi veriyorum. elhamdülillah müslümanim, allah inacim tam. işim gereği onlarca insanla dostluk yapmak zorundayim. bunlarin içinde dini bütün olanlarda var ateist olanlarda var. ateist olanlarin yemin ederim bazisinin ateist olduğunu ramazanda oruç tutmadiğini görünce anladim. yani sanal dişinda kimse bunu bir meziyetmiş gibi anlatmiyor. adam götünün bokuyla inançlari haşa allahin varliğini sorguluyor. sanane şerefsiz herif biz sana neden ateistsin neden bir inancin yok diye soruyor muyuz? şahsen ben sormam yukarida olduğu gibi de asla sormadim. asil pis ve hain çirkefliği inançsizlar yapiyor.konuşturmayin beni.

hadi selametle...
amınakodumun baskıcı yobazları yüzünden canı sıkılan ateisttir. adam ben ateistim diye başlık açsa ıyyy ateist zındık diyip okumadan eksilicek kompleksli bebelerin baskıları falan da açıkçası umrunda değildir elbet yazılanları birileri okur ve gerçeklerle yüzleşir en azından kaçmaz veya saldırganlaşmaz böyle. Yani herkes öyle değil ama çoğunluk malesef böyle.

Ha burda trollük yapıp ateizmi itin götüne sokan aptal aptal yollarla sadece alay edip insanların kafalarını değiştirebileceğini sanan salak ateistler yok mu? var. Ama onlar öyle diye siz de genelleme yapmayın saygı duyun okuyun.