Bakınız ateizme giden gençlerin bi nevi sorumluluktan ibadetten Vs bir çok şeyden kaçtığı için ve vicdanlarını rahat tutmak için bunu yaptığını görüyoruz.

"işte bunlar, Allah'ın lânetlediği, hakka karşı kulaklarını sağır, hakikate karşı gözlerini kör ettiği kimselerdir."(Muhammed /23)
içkili ortama girerdim, ibadet etmezdim, cünüp gezerdim.

ulan dini geçtim oyunda bu kadar hata yapsan yine kafan rahat etmez.
Islam dini insanin kendini suclu hissetmesi uzerine kurulmustur. Mutlu olmak icin ahireti beklerler, musluman insan bu yuzden etrafindaki mutlu insanlari yargilar ve gucu bulduklarinda zarar verirler. Bu yuzden asla islam ulkeleri mutlu olmazlar ve dogmalar yuzunden toplum olarak bir gelisme gosteremezler.iste bu yuzden ateist, deist insam mutludur cunku kendini sikan baglardan kurtulmustur.
görsel
Aferin bu özellikler otomatik olarak yüklendi sana.
eee?! bundan bize ne?
bugünün yarını da var .

ölüm zaten var .
çünkü kafan boş.
dinci olmak için kendimi şıha bademlettirme zorunluluğum yok

e daha ne olsun.
ateist olup da içinde herhangi bir din korkusu olmayan insan sözü.

evet arkadaşlar ateistim ve bu konuda herhangi bir şüphem yok. senelerdir abdest almıyorum işlerim olması gerektiği gibi gidiyor. ne cin gördüm ne de başka bir şey öldükten sonra bedenim enerji döngüsüne katılırken benim için her şeyin sona ereceğini biliyorum. kazanda yakarlar tarzı korkularım yok yani açık ve net.
Geçicidir o geçici.
dinlilerin anlayamayacağı rahatlıktır açık ve net.
Ölmüş eşşşşeeeekkk kurttan korkmaz demişler .
ateist olmanın anormal karşılanmadığı gün, türkiye gelişmiş demektir. bu başlığı açtıran ise bu anormalitedir.

dipnot: bir başka ateist.
keşke ibadetleri yerine getiremediğin için yahut kafandaki binbir türlü soru için değil de gerçekten evrime inandığın için, her şeyin tanrısız meydana geldiğini düşündüğün için ateist olsaydın. şimdi merdi kıpti şecaat arz ederken sirkatin söylermiş misali oldu bu rahatlığın.
son derece yerinde ifade. ateizm hayra motor, şerre fren olmaktır. ateizm ruhen huzura kavuşmaktır. ateizm bilmektir.