bugün

insanı kendi içine kapanmaya kadar sürükleyen durumdur. kimseden korkmana gerek yok.
Öyle demeyelim de.

Hoşgörü dinine inanıp kafa kesen insanların arasında, doğruyu arama cesaretini gösterebilmek ve bulmak afedersiniz gerçekten göt istiyor.
ülkemiz insanları üzerinden gidersek; hakim dinin temel esasları içinde allah'a inanmayan insanlara yapılması gereken şey bellidir; ölüm. ülkenin %95'inin bu inanca mensup olduğunu düşünürsek, bununla beraber, hakim inanca sahip insanların geçmişte neler yaptıklarına göz atarsak, başlıkta sözü geçen olayın nedenini anlayabiliriz.

türkiye ve ortadoğu ülkeleri için maalesef durum böyle. övünülecek bir şey değil normal şartlarda, fakat başlıkta da görüleceği üzere insanlarımızın zihniyeti bu.
savsata diyememekten acı olmasa gerek. (bkz: #23559526)
Acizlik olarak gördüğüm durumdur. Kendi adıma konuşayım ateist değilim ama bir ateistin de ben ateistim demesini isterim.
Cahil cühela sürüsünün saçma sapan sorularına, yaftalamalarına maruz kalmamak içindir. dersemde bilgili müslümanların olduğu yerde diyorum ancak. yoksa bütün mahalleye yayılıyor oooo la gardaş la gardaş ateistmiş diye.