bugün

bazı egoist ateistlerin sürekli bahsettiği konudur. şöyle başlarlar:

ateist zekidir. islamı müslüman olduğunu söyleyen birçok kişiden daha iyi bilir. ateist akıllıdır, tanrı'nın olmadığına çeşitli yargılara vararak ulaşmıştır. ateist aydın insandır, hep kitap okur zart zurt... diye devam eder, saydırıp saydırıp bitiremezler.
insanın duyduktan sonra ağız hariç bir çok yerini gülme fonksiyonu olarak kullanmasını gerektiren önerme.
(bkz: ağızla da gülmeyince)
(bkz: hırrraaaa) *
her ne kadar genelleyemesem de çevremde gördüğüm ateistlere bakarak doğrudur diyebileceğim önerme. bu demek değil ki inançlı insan zeki değil; ama zeki olmayanına da rastladım.
efendiler tamam tüm ateistler zeki olmayabilir de, cahil ve düşük zekalıların ateizme yönelmediği de bir gerçektir. yani ateistler genelde eğitimli kültürlü hatta elit insanlardır. yani bir bakıma tanrıya ihtiyacı olmadığını kabul eden insanlar.
"ayakları kokmayandır" diye de eklenmesi gereken yargıdır.

(bkz: ateist gibi zik düşsün başına)
sadece bir genellemedir dogrulugu da yanlisligi da tartismaya aciktir.
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_atheists
bunlarda 6 harrfliler mi oluyor efendim...
(#9830807).
bir çoğu "tanrıtanımaz" olarak kendini lanse edip tanıdığı tanırının farkında olmayan kişilerdir. hiçbir şeye inanmadığını söyleyip ateizme inandığının farkında olmayan kişilerdir. ortam yapmak için bu sıfatı takınanlarda mevcuttur.

bu yukarıda sayılan faktörlere dahil ateistler başlıkla uyumsuzdur.

not: misal ben maddeye inanıyorum *.
zavallıdır.bos insandır.

(bkz: sen insan mısın)
güncel Önemli Başlıklar