bugün

aldığı diploma sayesinde etrafında parlak ve beyaz bir ışıkla dolaşacaktır. sonuçta ateist o ateist!!
Turk ateisti ise olmaz canlar. Onlarin gorevi bilimle ugrasmak degil. Islam dini ile ugrasmaktir.
ateist olduğu için kendisini çok cool ve farklı hissederek diplomasını almıştır.fakat ateist olmanın bir boka yaramadığını henüz keşfedememiş ergendir.
kızların bu tiplere direkt domaldığı da kaydedilen bilgiler arasındadır. domalıyorlar efenim, durduramıyoruz.
Son 300 400 yıldır müslümanlar ne yapmıştır neye imza atmıştır? Nemi yapmıştır?
Yapılanı korkunç paralar ile ithal etmiş kullanmış yozlaşmış halende saygı duymayı öğrenememiştir! Hem ateistleri öldürmüyoruz bundan daha büyük saygımı olacak diyeceksin hemde dinle uğraşıyorlar diyeceksin?
aslında tam ateist de olamaz bunlar. bir iddialaşma durumunda hemen yemin ederler.
ateistlerin, dinle uğraştıklarını söyleyenler büyük yanılgı içindeler. bilimden konu açılır, açılmaz dinime saldırıyorsun diyen bir insan için yapacak birşey yok, seviyorsunuz mağdur edebiyatını bize suç atmayın. bunun dışında, bilimsel konuları inceleyen, bunları inançlı arkadaşlarıyla paylaşmak isteyen bir ateistin, bilim adamı sanki hımmnıaa.. diyerek dalga geçmeleri, seviyelerinden ileri gelmektedir. bilimden bahsetmek, sadece bilim adamlarının işi değildir. zira onlar bu konuda bize tartışacağımız, konular, buluşlar, aramakla meşguldürler.

bunların dışında, o büyük, yanlışsız, inançlarına çok güveniyorlarsa, inançlı arkadaşlarında, bilimsel konular üzerine kafa yormalarını tavsiye edebilirim. belki kuran'da, yer alan gizli buluşları, ateist bilim adamları değilde, kendileri gün yüzüne çıkarır.
ateist olmanın cool lukla alakası yoktur tam tersine ateist diye dışlanır alay ve küfür edilir (kafir seni allahsız cehennemde yanıcaksın vs.) yani günümüzde ateist olmak bir ayrıcalık değildir. ateistler orda burda ben ateistim diye dolaşmazlar gerçek ateistlerin dinle bir alıp veremediği yoktur sadece bilimle ilgilenirler tıpkı bir din adamının kuantum teorisine veya büyük patlamaya yorum yapamıycağı gibi ama biri çıkıp hayır öyle olmadı bunu böyle tanrı yaptı derse o zaman ateist bildiğini savunur ama bunun adı dine saldırma değil bilimi diğer insanlarla paylaşmaktır ama ne yazık ki onu anlayacak derecede insanlar olmadığı için yanlış anlaşılır.