bugün

(bkz: elhamdürillah)
ahlakın kaynağının din olduğunu sanmak ahmakçadır.
ateist olmak güzel bir şey olabilir ama sadece dünyada.

eğer gerçekten doğruysa, cennet cehenemme varsa, sorguya çekilecekseniz, ayvayı yediniz.

ateistlere sormak isterim, ya gerçekten o varsa? ya düşündüğünüz gibi gökten zembille gelmemişsek dünyaya?

birazcık kafanızı çalıştırın. mantıklı düşünün. politik bir duruş sergileyin. bu ihtimali de göz önüne alarak planlarınızı yapın.

ha eğer siz haklıysanız kaybedeceğiniz bir şey yok.

ama inananlar haklıysa, en azından güme gitmemiş olursunuz.
ya yoksa? bütün hayatınızı heba etmiş olursunuz inananlar. kendinizi kandırmayın, hayattan bir çok şeyi kaçırıyorsunuz.
ateistliğin ne olduğunu, neler düşündüklerini anlamanız için zaman ayırıp şu videoyu izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum:
özellikle ateist olduğunu iddia edenlerin de izlemesi gerekiyor
https://www.youtube.com/watch?v=N45X65Uh6Z8
Valla ölünce başka bi hayat sizi karşılamazsa ateist olmak güzel şey * )
valla deizm de hoştur. tüm mümin kardeşleri ve ateist dostları deizme davet ediyorum.
ateş sizi çagırıyoooo.
Allah kurtarsın kardeşim. Şüphesiz balikesirli iman eder.
Ergenlerin ilgi çekme hilesi.
bence güzel şey değildir.

ateistim ve ölüm aklıma gelince keşke bulaşmassaydım su işe derim.

inançlı insanlar, ölünce cennete gideceklerini düşünüyorlar. ben çürüyeceğimi biliyorum. mavi hapı seçmeliydim.
valhalla da odin olsun thor olsun senin g*tünü kesecek haberin yok.

ateistlere sormak isterim, ya gerçekten odin varsa? ya thor varsa? ya düşündüğünüz gibi gökten zembille gelmemişsek dünyaya?

birazcık kafanızı çalıştırın. mantıklı düşünün. politik bir duruş sergileyin. bu ihtimali de göz önüne alarak planlarınızı yapın.

ha eğer siz haklıysanız kaybedeceğiniz bir şey yok.

ama odin'e thor'a inananlar haklıysa, en azından güme gitmemiş olursunuz.

hehehehe.
Yok olup gitmek için oluşmuş olduğunu düşünen organizma : ateist
Çok basit düşünüyorsunuz. Neymiş oruç tutmak yok, namaz kılmak yok vs. Aslında karışıklık dinin olmadığını farkettiğinde başlıyor, yok olma fikri mesela, düşündüğünde tuhaf geliyor ve genel olarak yok olma fikri insanlara korkunç geldiği için dinlerini terk etmezler, veyahut islam tarafından belirlenen ahlâk anlayışı ortadan kalkıyor, varoluşunun amacını kendin belirliyorsun daha çok bireyci ahlâk yapınız oluyor. insanın kendisine umut vaat eden birisine bağlı olması güzel bir şey, fakat bu umut cümleleri ya yalandan ibaret ise.