bugün

bizde "görünen köy kılavuz istemez" derler.

görsel
görsel
görsel
Atatürkün askeri olarak ben burdayım aponun askeri yoktur köpeği vardır elimi değil başka bişey vereyim.
yılların yandaşının ortaya "hiç akpye oy vermedim. sırf sizin kafayı tepki olsun diye sadece başkanlıkta rteye oy vereceğim." sıçmığını bırakmasına vesile olan boş laftır.

bunlar böyle ahlaksızdır işte... allah rızası için yalan söylerler...
Gerçek Atatürk askerleri böyle bir şerefsizlik yapmaz, yapamaz. Megri Megri diye çağıranları eleştirenler bunu da eleştirin bakalım. Aksi taktirde büyük çelişkiye düşersiniz. Aynı hatayı yapan iki taraftan birine esip yağdırırken; diğer tarafa kılıf aramaya çalışmayın. Teröristlerle aynı safta duran herkes vatan hainidir.
Ak parti çözüm sürecinde “analar ağlamasın” diye bir çok şeye göz yumarken bu kn dine ulusalcı atatürkçü diyen kesim ak partiye demediğini bırakmıyordu. Ne hainlikleri kalmıştı ne vatanı bölmedikleri. O zaman ağzından salyalar akıta akıta ak partiye yardıranlar bugün aynı çizgiye geldiklerinde nedense sus pus.

Şimdi sormak isterim bu güruha tamam o zaman ak parti megri megri de yaptı habura ses etmedi çadır mahkemelerine ses çıkarmadı tamam eyvallah hadi bunlar hain orospu çocukları siz de mi hain orospu çocuğusuz ki zamanında ak partinin yaptığını şimdi siz yapıyorsunuz? Omurgadan bahsediyorsunuz ama omurganız maşallah akplilerden bile beter.
Kurtuluş şavaşında beraber şavaştık, megri megri diye ağlıyordunuz. Ne oldu?
Dedi; orospu çocuğu.
oynayacak bir bu beştaş' ınız kaldı.
hepiniz bir anda anti-terörist ve atatürkçü kesildiniz. megri megri çocukları sizi.
şimdiye kadar nerdeydiniz.

üstünüzü başınızı da yırtsanız,
demokrasi, cumhuriyet, adalet ve barış ve kardeşlik bu ülkeye tüm değerleriyle geri gelecek.
ırkçılık, tek adam cofcofu, terör, soygun düzeni ve din sömürüsü defolup gidecek.
Ne kucak kucağı iç içedirler.
Tespitin dibi.
Ülkesini seven Bir insan Ancak ve ancak "alkolik oldum" deyip bu işi yapabilir.