bugün

Bunu yazanın bir orospu çoçuğu olduğu. .
O zaman gibtir ol git vatandan dedirten başlıktır.
ya pek sayın moderasyon ekibi siz nasıl piçlerden mütevellit bir oluşum sunuz ki şu başlık 3 yıldır silinmemiş.

bak bu entry formata uygun değil bunu silersiniz şimdi.

adi herifler...
bu nasıl bi troll.
orospu çocuğu beyanı.
trollüğün orospu çocukluğundan çok daha alt seviyede bir makam olduğunun kanıtı laflardan sadece biri.
yav he he.
ilgimi çeken bir beyandır diye girdiğin tanıma tüküreyim. Ne bir fikri var ne de açıklayabildiği bir düşüncesi. başlığı aç altına beyan de sonra otur bekle millet entry girecek mi diye. Allahın liselisi.
Doğrudur. Balondur. Ama şu Kapadokya' da olan balonlardan. Hani yüzlerce metre havalanıp, herşeyi kuşbaşı gördüğünüz türden.
Yaşanan ve yaşanılacak olan, her olumsuzluğu ve çirkinliği, kuşbakışı bakıp, öyle güzel analiz etmiş ki, yoktan var ederek, o günlerin güzel insanlarıyla beraber bize bir vatan inşaa etmiş...
Böyle bir balonun önünde, saygıyla diz çökülür ancak...
demokrasi getirdiği halka seçimsiz başa geçti.
404 not found.
bir gerizekalı tespitidir. ulu önder atatürk vefat edeli 78 sene olmuş, hala her taraftan saldırıp değersizleştirmeye çalışıyorlar. nasıl bir göt korkusuysa anlamadım.
Bu başlığı açan kişinin ataları denize döküldü.
Atatürk inkar edilemez ve unutturulamaz bu başlık şuan ülkemizde oluşturulmaya çalışılan durumun özeti..
kısaca "ben orospu çocuğuyum" da diyebilirsiniz.
(bkz: canım silkilmek istiyoru başka nasıl derim)
Ne yaptı ulan bu adam size?
Belgelerle gerçek tarih sitesinden fırlamış yazar beyanı.

Haksiz mı ? değil.
Atatürk ün dünya tarihinin en büyük liderlerinden olduğunu Avrupa bile kabul etti de milletimize ettiremedik ya la.
şişirilmiş bir balondur ama rüyalarda. gerçekte böyle bir şey yoktur.
atatürk'e olan nefretlerinin sebebi atalarının ingilizler altında inletilmemesine sebep olduğu içindir.
Askerde yarrağımın antifirizi. Diye bir tabir vardı. Onu hatırladım birden.
Yarrak öztürkçe kargı, mızrak ucu demektir.
Eski Türk destanlarında, yazılı metinlerde de yarrak diye geçer.
Şimdi öyle yarrak savaşları olsa, antifiriz donmayı önler. yarrakların molekül yapısı sağlam kalır.
Askerlik tarihi ile ilgili teknik bir söylem.
Öyle ya da böyle hiç farketmez. Sen yüce olarak görürsün , ben görmem. Ama ben senin yüce olarak gördüğün insanı eleştirmem. ince nokta bu. Birbirimizib görüşüne düşüncesine saygılı olmalıyız.
ilgili gerizekalının, gariban anama daha fazla nasıl sövdürürüm isimli çalışmasıdır. senin amk ama işte o kadına küfretmeyeceğim senin yüzünden.
eyy büüyük gazi mustafa kemal atatürk, sen ne büyük adammışsın, inlerine sinmiş iti çakalı ssayende gün yüzüne çıkıyor, deşifre oluyor.

bu zeka düzeyi düşük pörsümüş balonlara yüz verip başlıklarına giriş yapılmaması en güzel tavırdır.
bu ipörsümüş itlere siktiri en güzel bu itleri sallamayarak çekersiniz.

ha lafınız varsa bu itilerin başlıklarına girip bunlara pirim vermeyinb bvaşka yerlerden çakın bunlara. misal burdan (bkz: trol başlıklara entry girmeyin kampanyası) veya daha başka yerlerden.
bu söylemi yapan her kim olursa olsun istisnasız "sabaha bırakmadan" hemencecik işinin görülmesini gerektirmekte olan mevzudur. gerçek balon görmek isteyen herhangi bir kanalı açsın akşam haberleri esnasında nasıl şişip şişip duruyor görsün.