bugün

boyu 1.66 civarında olduğundan şimdiki jargonda fotomodel klasmanına girebilecek türdendir. kumral ya da sarışın erkeklerden hoşlanmayanlar için ise kötü bir tercih olabilir.

edit: uyarılar var boy hakkında ama her kafadan farklı ses çıkıp boy gittikçe uzuyor! benim bildiğim budur + 2 cm olasılık payı vardır. fırsat doğmuş iken ayarlı bir entry ile gerçek ölçüyü tutturun bakalım.tutarsa...
(bkz: ici guzel disi guzel)
mavi gözlü olmanın dayanılmaz hafifliğini bana da yaşatan gercek.
kendisi dünyanın en yakışıklı lideridir kanımca. tatlı sert bakışları, deniz mavisi gözleri, son derece zinde vücudu...
cok sevdiğim için bu kadar çekici geliyordur belki de ama babamdan sonra aşık olduğum ilk insan olduğu kesindir.
(bkz: sari saclim mavi gozlum)
yakışıklı ve karizmatik olması doğrudur.

fakat beyler bildiğim kadarıyla boyu o civarda.

hem boyunu posunu boşverin adam türkiyeyi kurdu lan yetmez mi? ruhu şad olsun.
o karizma bakışlar, o duruş... kıvanç tatlıtuğ'u kıskandıracak bir sarışınlık; deniz mavisi, gülümsediğinde içi gülen gözler... kahve fincanını, sigarasını tutan o zarif eller, zarif ayaklar... insan mı melek mi bilinmez... belki de melek olduğu için Allah onu erkenden almıştır yanına.. çok seviyorum atam seni, çok. kelimeler yetmez güzelliğini anlatmaya...
çoğu türk'ün hakkındaki düşüncelerini olumluya çevirten özelliği. özellikle de bayanların. ata biraz çirkin olsa, bu kadar el üstünde tutulmazdı emin olun.
(bkz: alain de loin)
iç güzelliğinin yüze yansımasıdır.
atamızın başka liderlerde görülemeyen özelliklerinden sadece biridir.
görsel
Gerçekten öyledir ne yapsa yakisanlardan.
Devletin seçip yetiştirdiği biri olduğu içindir. Bu görev için hazırlanmıştır
Gandi gibi tipsiz biri olsa paralara basamazdık.