bugün

belli bi kesim için öyledir benim için değil bu adamın sadece ekonomik dehasına hayranım gerisi hikaye bilmem kurtarıcıydı bilmem o bilmem bu boş laf hepimiz ne halt olduğunu biliyoruz.
hiç kimseden böyle bir laf duymadım eğer sosyal medyada varsa trollür. (bkz: troll)
Ya girilen entrylerde bir hoş. Cidden bunu tartışıyor muyuz?
Hadi ama çoçuklar.. Şaka mısınız?
Kanıtlanmamış olan saygı duyulması gereken düşünce.
allah nasıl arap tanrısıysa atatürk de türk tanrısıdır. en azından yerli tanrı.
Evet evet hatta ben de tanrica.
aktroll başlığı.

böyle böyle insanları atatürk'e karşı kışkırtmaya çalışıyorlar. ne yazık ki bunun troll olduğunu anlayamayacak adamlar türkiye cumhuriyeti'nde çoğunluğu oluşturuyor.
yobaz trollerin atatürk e millet tapıyor gibi gösterip çağ dışı dinini kakalama kampanyası.

ha atatürk ü aşırı yüceltenler elbet olmuştur ama bu genel görüş değildir. atatürk de tanrı olduğunu iddia etmemiştir.
trollere verilebilecek en güzel cevabın cevap vermemek olduğunu hatırlatan trol sıçmığıdır.
Ondan sonra atatürke laf söyleyince biz suçlu oluyoruz.
ilginç gerçektir. meğer camilerde ezan ''tanrı uludur'' diye okunurken m. kemal kastediliyormuş. evreka, evreka... buldum.
Anıtkabirde solucan taklidi yapanların tanrısıdır. Net.
Ben de Atatürkçüyüm ama çok şükür böyle bir sanrıya kapılacak kadar gerizekalı değilim,
Gerçek Atatürkçülerin sadece akpye inat olsun diye böyle şeylere prim tanımayacağını umuyorum.
Akpyi sevmiyoruz diye ateist olmak sizce mantıklı mı?

Ekleme: üst entrydeki foto referans alınarak yazılmış entry için mesaj aldım, resim fotoshopluymuş, sanırım karaköyde yapılmış alakasız bir eylemden alıntı yapılmış,
O resim direkt olarak ilgili olmak zorunda değil, o mentalitede olan kişiler ve onların akıl sağlığı üzerine yazdım bu entryi.
Her haberi ve görselini hatırlayacak kadar hafızam olsaydı şu an çok farklı bir yerde olurdum.
bir adet yobaz orman çocuğu gördüm sanki. Senin gibi aşağılık, kokuşmuş zihniyet bazı insanların yaptıklarını o insana yıkacak adidir. Sen de ne vatanseverlik mevcuttur ne milliyetperverlik. Türk olmayınca tabii. Kansız olmak en kolayı memlekette. Trollük ve orman çocukluğu arasındaki farkı bilmeyince insan böyle orman çocuğu oluyor.
Yıl olmuş 2017 hala yalan yanlış ve sahte photoshoplarla insanları kandırmaya kalkan troller atatürk üzerinden prim kasıyor.
Atatürk ün tanrı olmadığının kanıtı ölmesidir.
bir kemalist olarak hiçbir atatürkçü ve kemalist kardeşime yakıştıramadığım olay.

Bunlar tayyipte allahın vasıfları var diyebilir, bunlar tayyipin sünnetidir deyip peygamber yerine koyabilir, bunlar bizim için ikinci bir peygamber gibidir diyebilirler.

Onların liderleri ile seninki bir mi kardeş.. Atatürk öleli 79 sene oldu, 15 temmuz gecesi patates sıçıp geri vitese atarak telgraflarını okudular..

itle it olmayalım.
Trollün paylaşımının gerçek hikayesi.

http://odatv.com/yandas-y...paylasimi-1011141200.html

Fatih Tezcan denen zerzevat akıllı, kadıköy'de planking için yatan gençleri alıp Anıtkabir'e montajlamıştır.

Aklı başında bir atatürkçü böyle salak şeylerle uğraşmaz. Gider Ata'ya saygısını sunar, o kadar.
Göklerden gelen bir karar vardır.

Bu kadar net değil yazılan. Üstelik de kendi yazmamışken.