bugün

atatürk'ü yalanlara alet edenlerin sık sık uydurduklarıdır.

mesela atatürk'ün 32 kral ve 62 cumhurbaşkanıyla yemek yemesi.

kocaman bir yalandır. görsel

bu resim hakkındaki gerçekleri anlatmayacağım. ama bu yalan akıl almazdır, ayıptır. atatürk'ün karizmasını arttırmak için sizin gibi yalancıların faaliyetlerine ihtiyacı yoktur.
görsel
görsel
görsel

ipucu: atatürk hiç yurt dışı seyahatine çıkmamıştır. o halde bu fotoğraf nerede çektirildi?
(bkz: hala aynı düşünüyorum)
ozamanlarda photoshop varmış deme yarılırız keza.

ayrıca aşırı karizmadır.
atatürk'ün hiç yurt dışına seyahat yapmaması.

32 kralın ve 62 cumhurbaşkanının "hadi hep beraber atatürk'ü ziyaret edelim" dememiş olması.

kaldı ki atatürk'ün doğumundan ölümüne kadar dünya üzerinde (32+62=)94 devletin bulunmaması bu fotoğrafın yalandan ibaret olduğunu kanıtlar niteliktedir.
komik yalanlardır. ayrıca sovyet diplomatlarına buradan selam çakıyorum.
resmi tarihimizin yalanlardan bir demet yasemen olduğu ve atatürk'ün resmi tarihimizdeki yeri düşünülürse çiçek açmaya çok müsait bir başlıktır.
(bkz: kraldan çok kralcılık yapmak)

gereksiz ve aslında atatürk'e zarar verecek bir çabadır. atatürk'ün tarihteki rolü ve yaptıkları ortadadır. dolayısıyla zaten genel olarak belli bir saygı görmektedir.
o fotoğraftaki insanların hepsi türk olsa bile yine en karizması atatürk.

yani sen götünü yırtsan bile toz konduramazsın.
gerçeklerden kaçmaktır.
yalan olsa bile neticeyi değiştiremeyecek olan durumdur. atatürk herkes de biliyor ki dünyanın gelmiş geçmiş en yakışıklı ve karizmatik lideridir. ayrıca bazı ülkelerin hem cumhuriyetle hem de krallıkla yönetildiğini bilmekteyiz. bu durumda (32+62=94) yanlış bir hesaplamadır.
yav solcular rahat bırakmıyor onun üzerinden prim yapıyor bari düşmanları deniz gözlü kahramanı rahat bıraksın..
ayıpların en önde gidenidir.

ve bir ülke hem cumhuriyet ve hem krallıkla yönetiliyorsa...

sadece gülerim kahkahalarla.

2 tane devlet lideri nasıl olur lan?
"karizma insanın içinde olur, içinde olunca da anlarsın kaç cm olduğunu." şeklinde cevap verilesi sözdür.
neyin gerçeklerinden kaçmaktır? karizma bu değilmidir? o zaman neyin saçmalaması bu başlık? sovyet dalkavuklarınamı özeniyorsunuz bilmem ama o soktuğum dilinle güzel türkçemizi konuşuyorsan kimin sayesinde olguğunu unutmamak lazım yoksa mazallah zorlada olsa hatırlatırlar.
karizmanın sadece görünüşten ibaret olduğunu düşünen bünyenin söylemidir. kendisine arama kısmına karizma yazıp ilk entry'i okumasını tavsiye ediyorum.
--spoiler--
atatürk'ün karizmasını arttırmak için sizin gibi yalancıların faaliyetlerine ihtiyacı yoktur.
--spoiler--
(bkz: bunu yazan yazar aslında bunu demek istedi)

(bkz: #9252879)
(bkz: #7585435)
(bkz: #7612318)

atatürk'e direk bok atmaya tırstığından, atatürk'ü; hiçbir zorunluluğu olmamasına rağmen sever gibi gözüküp, kendi çapında farz ettiği şeylerle ona alttan alttan bok atmaya çalışan insanın iddia ettiği yalanlar. aşın kendinizi ya. SEvmek için bu kadar kasmayın. SEvmiyorsanız da " ay aslında seviyorum; ama ona bok atmak da içimden geliyor, engelleyemiyorum" diyeceğinize direk sevmiyorum diyip işin içinden çıkın. Bari biraz dürüst olun lan!
ayrıca kim demiş ki bu kadar cumhurbaşkanı ile şu kadar kralla yemek yerken çekilmiş fotoğrafı diye? iNternette gezen forward mailleri baz alarak mı yapıyorsunuz bu zekalıca karizma kriterlerini?