türkiye yi kurmuş bir devlet başkanının ingilizce bilmemesidir.
onun döneminde etkili dil olan fransızcayı bilmesi yeterlidir. bol keseden sallamak serbest nasılsa.
troll bile olamayan ergenlerin babalarının korunmayı bilmemesi gerçek sorunumuzdur. başlık entarisi gibi fiktif değildir...
Günün şartlarında gereken dillerden olan fransızcayı bildiği gerçeği bir yana, doğruluğu veya yanlışlığı kimseyi ilgilendirmeyen önermedir.
(bkz: biz o konuyu işledik sevgili 9 nesil)
değerinden ne kaybettirir? Illa kusur bulacaksınız he.
ingilizcenin 2. dünya savaşı sonrasında önem kazandığını bilmeyen yazar sıçışı, o zamanlar fransızca bu günkü ingilizce gibi muamele görmekte idi ve mustafa kemal çok iyi fransızca bilmektedir. arapcayı da iyi bildiğini unutmamak gerekir.
bu durumda araştırma yapmadan başlık sıçmamak gerekiyormuş değil mi koçero.
atatürk'ün uyurken hiç fotoğrafının olmaması
atatürk ün ingilizce bilmemesi

(bkz: boş yere bok atmanın verdiği heyecana yenilmek)
Ata'ya nasıl bir kusur bulsak diye düşünülerek açılmış , saçmalama düzeyi hayli yüksek bir başlıktır. yeter lan ciddi manada ağır küfürler öğrenesim geliyor sizin yüzünüzden.
kötü bir şey değildir. atatürk'ün döneminde fransızca daha evrensel bir dildi ve atatürk fransızca'yı ana dili gibi biliyordu.
bok atmanın boku çıkmış durumudur.

ulan yıl olmuş 2012. her türlü imkan elimin altında. boş zaman desen var. ben bile bilmiyorum. bilme gereği de duymuyorum.

işi gücü yeni bir ülke kurmak, bağımsız olmak, adam gibi yaşamak olan bir adam bilse ne olur bilmese ne olur.

iki kuruşluk ingilizce bilip 'one munite' diyeceğine, hiç bilmeyip ' geldikleri gibi siktirip giderler demeyi yeğlerim.
yıl 2012 iken ingilizce bilmeyen boşbakandan her halükarda iyidir.
mevcut başbakanın ve daimi eşinin dinsel çalışmalarının yanında rakı sofralarında meze olduğu resimlerin ortada dolanıp bunun konuşulmamasının ama şu an aldığın nefesi borçlu olduğun şahsiyetin, kullandığın dili sana veren, hediye eden kişinin ayıbı değildir.