bugün

akepeli gençleri yaptığı ekşın.

taksim meydanındaki heykelinin eline "evet" yazan bir bayrak verilmiş.

bu ne patavazsızlıktır anlamış değilim.

görsel
yapanların eline başka bir şey verilmesinin gerektiğidir.
insanların bağnazlığını, gözlerinin körleşmesini anlamak güç. gayet güzel bir espridir efendim. zaten oradaki atatürk değil, atatürk heykeli, komik olmayın.
cami duvarına hayır pankartını astığımız zaman espri tavan yapacaktır. Gelecek saçmalıkları dikkatle gözlemliyoruz efendim.
akp'lilerin terbiye seviyesinin ispatıdır!
bu eylemle, eğer hz muhammedin resimlerinin çizilmesi serbest olsaydı kafasında evet yazan bir sarıkla resmedecekleri kesinleşmiştir.
cami mahyasında Hayır'lı referandumlar şeklide karşılık verilmesi gerekendir.
bir de heykellere tapınıyorsunuz deyince kızar bu durumu eleştirenler. atatürk heykelinin eline bayrak vermekle atatürk için hayır demek arasında ne fark var ki? tabii heykel sizin dininizin kutsalı ise farklı oluyor o.
ne olmuş yani ?

abartılacak bir şey yok, altı üstü bir heykelin eline bayrak koymuş çocuk.

puta tapmak zannediyor bazıları kemalizmi.
evet kelimesini milletin gözünün içine içine sokmanın suyunu çıkarmaktır.
(bkz: kırdın kırdın)
yani atatürkü sallama, ilkelerini siktir et, sonra atatürkten rant sağlamaya çalış o da güzel aynen devam.
işleri düşünce atatürk'ü aklına getiren ve atatürkten faydalanmaya çalışan, normal şartlarda atatürk düşmanı bir grup zavallının yaptığı eylem.
şöyle bir okudum uzaklaştım sigara içtim bir daha okudum
güçlük çekiyorum buna espiri deyen kişiyi anlama çalışıyorum
bakalım bir duruma,
heykelin Atatürke değilde, ölmüş herhangi birine ait olduğunu düşünelim.
o kişinin fikrini bean etme şansı yokken siz onu evetçi (manvcı gibi) der iseniz onu sevenlere ama çok tanımayanları yanınıza almış olur ve suistimali gerçekleştirmiş olursunuz.
ama şu varki bizler Atatürkü tanıyoruz...
keşke sizde deneseydiniz.
akeeepelilerin yaptığı son malafatikoluktur.
"re-cep taa-yyiii-ppp er-doğan" diye tempo tutmaktan başka bir şey bilmeyen zihniyetin yapacağı eylemdir.
aslında pek yakışmıştır evet bayrağı.

(bkz: amanın pekte yakışmış)