bugün

o 158in vekil olduğunu bilmiyor herhalde arkadaş.
sistemi kuran atatürk. kurmasa kurmaz yani. onu diyim de.
koyun sayısının her zaman insan sayısından fazla olduğundandır.
hem seçen hem de seçilen açısından, nicelik değil nitelik önemlidir.
adamların savunmasına bak lan yemin ederim ben utandım.

cahillik diz boyu.
50 milyon nufusa gulmekle beraber bu basligi ciddiye alan cahilleri opuyorum.
bu düşünceye sahip kişilerin beyin yapısını çok merak ediyorum. Toprakta yetişen bitki bile daha akıllı.
görsel
parçalayın kendinizi.
ikisinide pek sevmem. hatta hiç sevmem. layık olduğunuz gibi yönetilirsiniz hadisi ne halde olduğumuzu gösterir.

tanım: ak çomar zırvalaması.
Davutoğlu da 23 milyon oy Aldı ama bir kişinin isteğiyle sepetlendi. Hadi bunu da açıkla lan.
rte zamanında veled-i zinaların çoğalmasından ötürüdür.
sucukçu muhasebecisi değil 25 milyon oyla 225 milyon oyla seçilse bile bir mana ifade etmeyecek, boş karşılaştırma çabasıdır.

adam olmak, lider olmak kendini ona buna ve hele hele ezik yalakalığı yaparak eziklere beğendirmekle değil, doğuştan adam olmakla, lider olmakla olur.

oy toplamak nedir ki? lan hıyarlar zübük filminde ibrahim zübükzade'nin nasıl oy topladığını görmediniz mi? adnan menderes de oy topluyordu, ne oldu? kendisini savunmak için bir kişi ayağa kalkabildi mi oy veren milyonlar içinden?

sucukçu muhasebecisi atamızın tırnağı bile olamaz.
158 insanın 25 milyon koyundan daha büyük olduğunu gösterir.
akapelilerin kurandan bihaber olduklarına kanıttır.

çoklukla doğru yolun seçildiği sonucu çıkmaz demiyor mu sizin kitabınız?
(bkz: atatürk ün şerefli rte nin şerefsiz olması)
küçücük beyniniz var.
80 milyon nüfus o dönem olsaydı, değil 25 milyon, 50 milyon oy gelirdi. sağolsun cb olarak suriyeliler de vatandaşımız, 25 milyonun 2 milyonunu çıkarabiliriz.
son 15 senedir çalınan oylar da sayılıyor mu?
(bkz: trafoya kedi girdi)
Birinin ulkeyi kurmasi, birinin ulkeyi ayristirmasi. Birinin ulkedeki tum insanlara esit davranmasi birini ise benin yuzde ellim sokaklarda deil demesi. Birinin analar kutsaldir demesi, otekinin ise anani da al git demesi. Oyunu amq,sen 'oyunun' farkinda degilsin be kardesim..
hangi ibne açıp kaçtıysa bu başlığı götmüş tam.
La bize heryer angara şarkısına ise bir yılda youtube da 41.393.001 kere tıklanırken. Elli senelik Pink floyd- comfortably numb şarkısına 30.000.000 kere tıklanmıştır. ingilizce nin türkçe ye göre dünya üzerinde geçerliliğini de düşünürsek Atam izindeyiz.
Dip not: 3 nota ile bestelenen salak gangam style şarkısına 3 milyara yakın tıklandı. Dünyada zaten 7 milyar insan var.
görsel
Atatürk'ün, milletine bana oy verin terörü bitiricem(o zamanki durumlarda şeriati kaldıracağım, yeni bir yönetim sistemi kuracağım, tekke, zaviye ve medreseleri kapatacağım, kadınlara seçme ve seçilme hakkı vereceğim) gibi şeyler söylemediğinden bir haber olan cahil yunan başlığı. He yarrağım he sizin Atatürk'e bir şey dediğiniz yok hep biz sizin tayyip inize saldırıyoruz.
(bkz: hitlerin %40 oy alması)
158 adam 25 milyon koyun.