bugün

yine bu ülkede atatürk'e borçu olduğumuz sanılan özgürlüktür. aksine; recep tayyip erdoğana borçlu olduğumuz özgürlüktür. adama burda ne küfürler, hakaretler ediliyor adam sesini çıkarmıyor bir de diktatör diyorlar. atatürk zamanında dini görüşünü dile getireni bile asmış ve kesmiştir. açın tarihi okuyun. ben demiyorum, tarih diyor.
ayrıca atatürk'ü sevmiyorum zorla mı? değil. zorla güzellik olmaz. işte bunu özgürce dile getirmeyi atam'a yani recep tayyip erdoğan'a borçuluyum. saygılar efendime...
çok güzel bir özgürlüktür. ben seviyorum arkadaşlar.
herkes sevmek zorunda değil. Atatürkte siyaset adamı idi ve siyasette herkes tarafından sevilemezsiniz yapacak bişey yok. askerliği ayrı değerlendirilmelidir.
(bkz: dont feed the troll)

bırakın konuşsun gitsin . eksi falanda vermeyin , yarın krall trollum ben diye caka da yapamasın mal.
bir atatürkçü olarak saygı duyduğum durumdur. kimse kimseyi sevmek zorunda değildir. sevmeme özgürlüğü vardır. bize de bu özgürlüğü korumak düşer.
vardır.

ayrıca başınıza bir iş falan gelmez amk. artık başkalarının başına bir iş geliyor. özgürlük zırvanızı yesinler. sadece size özgürlük, ne güzel. führeriniz kendisini kim sevmezse dışlayıp töröröst ilan ederken iyi.
Tarih okuyun deyip, tuvalet kağıdı okuyan birini ciddiye almam, fakat asıl konuya gelirsek kimse atatürk'ü sevmek zorunda değildir. Kraldan çok kralcı olmayalım. Zaten bunu ulu önderde istemezdi, üstelik hakaret etmek yerine atatürk'ü anlamak gelecek nesillere atamızı öğretmek asıl yapmamız gerekendir.
olmayan özgürlük. 3 yıla kadar hapis cezası var.

(bkz: atatürk ü koruma kanunu)