bugün

yarrak yer misin. diye sorulması gereken süper olay.
Tayyip 'i eleştirince vatan haini olmak.
Sikmediklerine dua et, sen ilk önce Atatürk'ün yaptıklarının binde birini yap ondan sonra belki konuşma hakkına sahip olursun.
Anlaşılan küfür kesmiyor daha somut şeyler istiyor arkadaş.
Eleştirme lüxüne sahip olmana imkan sağlamış. Başka ülkenin topraklarında olursan eleştirebilirsin tabi. Ama hem bu ülkeyi sana armağan etmiş hemde sen bunu oturduğun yerden rahat rahat yazarak begenmiyorsan. Bi sıktır git kardeşim derler. Bak buradaki "kardeşim" kelimesi mecazi.

(bkz: troll ünü sevdiğim)
ulan önüne gelene yobaz diyen diğer yobazlar da toplanmış buraya.

lan eleştirince diyoruz hakaret edince demiyoruz ki beyinsiz.

sorsan, özgürlük, atatürk, laik, muhasır medeniyet, dinsizlik, batı, hebele hübele diyen tipler gelmiş sanki eleştirilemezmiş gibi zırlamış burada. özgürlüğü çok seviyorsan eleştirmek de bi özgürlüktür. sen insanların peygamberine, inancına ve kutsallarına hakaret edip köpeklik yapabiliyorsan ve bunu da hakkın olarak görüyorsan o zaman şimdi keseceksin sesini.

hakaret edilmesine karşıyım. anne babası hakkında hakarete varan cümlelere karşıyım. küfür edilmesine karşıyım. ama burada önce gelip fethullah gülene tapıyolar, tayyibe tapıyolar, muhammede tapıyolar, araplara tapıyolar diye ağlarken kendinin de atatürke taptığını hatırla.

isteyen eleştirir. sen de yanlış buluyorsan seviyeli bir şekilde anlatmaya çalışırsın. bu kadar basit. ne ilkel anlayışlarınız var lan.

not: eksilerken kendinle gurur duymalısın sayın yobaz.
eleştiri, bir konu hakkında akademik ya da kültürel yeterliliğe sahip olan ve bu özellikleri belgelenmiş kişilerce; eleştirmeye niyetlendiği kişiyle eşit akademik ya da kültürel olgunlukta olan kişilerce yapılabilir. başka soru?
(bkz: atatürk e dil uzatan vatan hainidir) gerçeğinin kaçınılmaz bir sonucudur.

vatan hainlerine sövmeyelim de ne yapalım?
şerefsizlik yaparcasına eleştirirsen küfürde yersin başka bir şeyde yersin.. kapişko.
yerinde edilen küfürdür.
e atatürkü eleştirmek atatürkü yıpratmaya çalışmak anlamında olduğundandır. bunu çocuk zikici yobazlar, kendi kızlarını zikebilmek için fetva veren insanımsılar yaparlar genelde. bu türden insanımsılara küfür etmek normal bişey olsa gerektir.

atatürk´ten önce bu ülkede hırsızlar, diplomasızlar eleştirilemiyor, sanki allahmış gibi mesajı okunurken ayağa kalkılıyor. ilk önce o konunun üstünde duurmalı.

ve o soruyu da sormadan entry´i bitirmeyelim : diploma nerde ?
ulen bırakın şu adamı allahla karşılaştırmayı. özellikle kendine müslümanım diyen bu muhafazakar güruh bıraksın bu ayakları.
Gül mü verecektik pezevengin evladi.
bazı dangalaklar allah mı bu adam niye elestirmeyeyim diyor.
bak degersiz comar, bak sevimsoz dangalak Ataturk'u elestirebilirsin, hatta Allah'i da elestirebilirsin.
Ama bu ulkenin kurucusuna kufur edemezsin, edersen de agzinin payini alirsin.
Cumhuriyetten sikayetin varsa siktir git arabistan'da yasa.
Eleştirme amk.
Atatürk sever biriyle konuştuğumuzda kaçınılmaz yaşayacağınız bir şeydir. Yapılan şey haklı mıdır?

Tabi ki haksızdır neden mi?
Atatürk düşünce özgürlüğünden yana bırıydı (en azından bize öyle öğretildi) eğer sen onu benımsıyorsan adam akıllı dusunceyı dinleyeceksin küfürde etmeyeceksin.
Hee eğer edeceksende ortada ben kemalistım havasında dolaşıp parazit yapmayacaksın...
küfür edersen küfür yersin felsefesinin uygulanmasıdır. kardeşim atatürk'ü eleştirme hakkına sahipsin bunda sorun yok. ama sen bel altı vurursan, hakaret eder, küfür edersen karşılığındada ynı tepkiyle karşılaşırsın.
(bkz: dikkat çomar çıkabilir)
Hain,vefasız, çakal görünce insan kendini tutamıyor naparsın !
olmaması gerekendir. bu sitem sözlükle ilgiliyse ben atatürk' ü edebiyle eleştirene rastlamadım. bir bakıyorum babası, annesi, içkisi, özel hayatı çok çirkin imalarla gündeme getiriliyor. kemalistlerin yanlış uygulamalarıysa konuşulmak istenen bunun yolu bu olmamalı. ayrıca bu özgürlüğü isteyenler nedense siyasal islamcıların bu ülkeye verdikleri zararları konuşmuyorlar. yani adil değiller. bu yüzden anlayış beklemeleri bana tuhaf geliyor.
hangi konuda eleştirildiğine bağlı, siyasal isl*mcı bir andavallı isen siktir git yemen'e deve sidiği iç, dinini yaşa. sen ağaç değilsin konum değiştirebilirsin. atatürk'e çamur atmayın. atatürk benim allah'ım diyenlere de yav he diyoruz. böyle birisi ile hangi konuda tartışılabilir ki türkiye neden islamik roma cumhuriyeti oldu desen cevap veremez. biz elimizden geleni yapmamıza rağmen 100 sene gitmedi devlet.
Eleştirinin ciddiyetine bağlıdır. Atatürk'ü eleştiren yüzlerce makale var ve bunları okurken küfür etmiyor, aksine o dönemi ve Atatürk'ü anlamaya çalışıyorum. Eleştiri, belirli bir kaliteyi tutturduğu sürece kötü bir şey zaten değil. Ancak sen, hiçbir bilgiye dayanmaksızın sırf trollemek amacıyla saçma sapan şeyler yazıyorsan; küfürü de kabul etmen gerekir. Ayrıca göte göt demek de ayıp bir şey değil.
Yok lan mal biz küfür etmeyi seviyoruz ondan :D
küfür eden adamı sadece son 3 saniyeye göre analiz edersen anlamazsın tabii..

Ülkenin anasını. s.ken osmanlı'nın bile son zamanlarından daha geride olan zihniyet ülkeyi kasıp kavururken

sen ne s.kime kalkıyorsun da atatürk'ü eleştiriyorsun der boğazına kadar gelmiş adamın.

Ek Not: yani ülkeye bak aq s.kilmis dibine kadar gelecek boktan. Herif kalkmış atatürk'ü eleştiriyor. Neyin kafası?

mevcut iktidarı eleştirince sanki güler yüzle dinliyor lavuklar!
Falih Rıfkı Atay'ın Çankaya kitabında Atatürk anılarında kendi ile ilgili eleştirilere yaklaşımı okunduğunda küfür edenin de edileninde utanacağı olasıdır.
turkiyede elestirmek dedigin Ataturke hakaret etmek oldugu icin saymiyorum.