bugün

chp olmadığı kesin. büyük ihtimal hepar.
chp olacağı kesin. çünkü başında olurdu.
lise talebelerinin en büyük sorunsallarındandır.
lideri oldugu parti olan chp ye. ne yani tayyip le kilictaroglu sportmenlik olsun diye her biri bir digerinin partisine mi oy veriyor da ata gidip baska partiye oy verecek. ayrica bu bir paralel evren sorunu olmakla birlikte ataturk olsaydi boyle olmazdi...
Gunümüz gençliğinin konuştuğu saçma sapan konulardan biri.
Onun yerine hangi partiye oy atmamamiz gerektiği üzerinde fikir yurutup vatana sahip çıksalar daha çok işe yarayacak.
(bkz: yeşiller)
atatürk yaşasaydı herkes onun olduğu partiye oy atardı. o başkasının peşinde giden değil, gidilendi. Bugün atatürk yaşasaydı, atatürk düşmanları yalakalıkda en büyük atatürkçü olurlardı. Her şeyden önemlisi bırakın bugünü, atatürk bir 10 yıl daha yaşasaydı, Türkiye farklı konumda olurdu.
şuanda ki partilerin hepsine vatan haini yaftası vurmazsa, ben dünyanın en namussuz adamıyım.
kime oy atacagini bilmiyorum ama chp ye oy atmayacagini biliyorum.
cevabı milliyetçi hareket partisi olan soru.
hepar'a atardı.
Cevabı "Başında bulunduğu partiye oy atardı" olan soru.
Atatürk yaşayacak da partisinin başında olmayıp evde mi oturacaktı?
tek partili olacağından büyük sıkıntı yaratmazdı sanırım.
(bkz: cumhuriyet halk partisi)
kendi partisine oy atardı.
erbakana göre refah partisidir.
o yaşasaydı seçim mi olurdu? asla olmazdı. olsa bile, tek parti seçime girerdi. o da chp olurdu. sonra tek başına iktidara gelerek iradeye saygı duyduğunu gösterirdi. bence atatürk hala yaşıyo olsaydı bu kadar uzun süre yaşayan biri olarak ermiş de ilan edilebilirdi zaten.
(bkz: vahdettin yaşasaydı bdpye oy atardı)
Zafer partisi
Ne de olsa CHP'den daha Atatürkçüler.