bugün

ufacık çocuk. diler babasının elini öper, diler oyuncağının pervanesini öper, diler atasının yanağını öper.

ufacık adam. diler kitabının korsanını öper, diler fikrinin kalın gülünü öper, diler şeyhinin malafatını öper.
Bilinçli insan sözü.

Atatürk kurtaramaz, gelişme anlamında fikirleri kurtarabilirdi belki ama fikirleri de geçerliliğini yitirdi bence. Yeni kurulacak dünya düzeninde otoriterlerin yeri yok. insan hür olmalı, tam bağımsız olmalı. Bir devlete, bir şehre ait olmak, insanı görünmez prangalara vurmaktır.
atatürk'ün zaten kurtardığını göz ardı edenlerin sözde önerisi.
(bkz: ölüden medet ummak)
putçulara söylendiğinde ürkerler. size faydası ve zararı olmayan şeylerden yardım mı beklersiniz diye allah celle ayetlerinde zaten belirtmiştir.
kicini öpmez putperestler, bi tarafini sana yalatir bence!
zamanında gerekeni yapmıştır.
(bkz: haydi uykuya ergenler)
sinan aygün ergenekon dan içeri alındığı dönemde ''neden sizi gözaltına alıyorlar efendim'' sorusuna ''atatürkü çok sevmekten'' demişti. kasasından 4 milyon liraya yakın bir para çıkmıştı. ülkedeki atatürk sevgsi böyle birşey işte. her kapıyı açıyor.

baksana atatürkün açamadığı kaı olabilir mi?

http://galeri.uludagsozlu...sizi-kurtarmaz_131821.jpg
atatürk düşmanlarının ve yobaz kesimin sol framede görmekten dolayı mutluluk duyduğu başlıktır.
edit: ancak "bana ne lan" dersiniz.
atatürk düşmanlarının ve yobaz kesimin sol framede görmekten dolayı mutluluk duymadığı "bana ne lan" dediği başlıktır.