bugün

yanlış atatürke merhamet edip ona bu imkanları sağlayan vahdettin rahmetullahi aleyh olmasaydı yalan olabilirdik.
atatürk çok büyük bir şahsiyet tabii. ama türk ırkı sadece osmanlı ya da türkiye türklerinden ibaret değildir.
hastir diyoruz efendim hastirrrrrr .

edit: fatih sultan mehmet olmasaydı ne olmazdı peki ?

o sikik mantıkla yola çıktınız madem !
bok olmazdı amk!!
dünyada türk ismiyle anılan bir millet kalmazdı... zira orta asyadaki soydaşlarımız türklükten çoktan istifa etmiş... kendilerini azeri, kazak felan diye anar olmuşlar... dünyada türklüğü yaşatan tek ülke türkiyedir...
Evet işte geldiler meşhur ve güzel insan Atatürk'ü paylaştıranlar. Bak kardeşim Atatürk'ü sizin gibi insanlar yüzünden bu ülkede sevmiyorlar bazı kimseler. Birazdan birisi Çıkar ve der ki adın Johny olacaktı gövöt. Onu diyecek kişiye diyorum bu giri mi aşın bu old school kafaları ve adamı kullanmayı bırakın. Türk milleti Atatürk'e Çok şey borÇludur ancak amma ve lakin bu Atatürk'ü put olarak gösterebileceğiniz anlamına gelmemektedir. Atatürk olmasaydı da Türkiye Türkiye olacaktı ama daha küÇük belki , belki bugün Ege Yunanlar'ın toprağı olacaktı bunu diyen ben değilim, ilber Ortaylı gibi Türkiye'nin en saygın tarihÇilerinden birisi diyor .
Zaten yok. Türkler Çin irkinin küçük bir alt koludur diyerek işin içinden çıktığım durum.