bugün

23.50 itibariyle twitterda tt lisetesine giren ve halen daha tt lisesinin 7. sırasında bulunan bir önerme. ( MUHTEMELEN SAZAN AVLiYORLAR)
sazan.avi
twitter'a cumhurbaşkanı'nın yazdığını öğrendiğimden beri açıp bakmışlığım yok ama her ne listesiyse 7. sırada tutanların yarısından fazlasının aynı şeyi tekrarlayan papağan dindoriklerin yazdığına eminim, neden bu kadar eminim bende bilmiyorum.
kaldırılmasada değiştirilsin !! turbanlı kızlar okullardan kovuluyordu camiler kapatılıp amacının dışında kullanılıyordu ezanlar susturulmaya türkce okutulmaya calışılıyordu bunlar seçim zamanı aklımıza geliyor nede olsa unutmadık !!

bunları yapan zihniyet yerin dibine geçmeye mecburdur . inkilaplar yada ilkeler allah ın kanunlarının ayetlerinin üzerinde değil ya mustafa kemal peygamber efendimizden üstün değil ya!! üstündür diyen dinden çıkar üstün değil diyen ise dinini savunur laikliği ve yahut başka bir insan aklından icat lı bir yönetim şeklini değil .

islam ı yaşatan osmalı ya bakın birde bu sonradan olma yönetim şekline bakın . kenan evren de laikdi hemde komutandı noldu milleti ne hale soktu ??? bunlar unutulmadı seçimlerde akıllarımıza geliyor .

ve bu sisteme bir tokat da biz atıyoruz artık durmak yok yola devam .

sistemin bozukluguna kanıt ise şu olabilir mesela .

bu ülkeye parti sistemini getirdiler sonra bu aziz türk milleti yöneticisi seçti ancak her ne olduysa seçilen parti bazı bozuk zihniyetler tarafından kabul görmedi bu bozuk zihniyetler dış düşmanlara maşalık yapıyor olabilirler öyle degilmi ????

bunun icin ise atatürk sevgisini kullanıyor olabilirler bence süper fikir yani güya akp seçmenleri atatürkü sevmiyor onlar türk değil bu ülkede kaç tane aziz türk milleti varsa artık onu size bırakıyorum !

eee iftiralar karalamalar la bu laik kesim iktidara kışkırtılır ki öylede oluyor dediğim gibi süper fikir . türkün aklından çıkmadığı %15000 gibi kesin !!!

buda laikleri yani güya laikleri iktidara düşman yaptı onlar uyuyorlar ama uynacaklar tabi bakalım daha ne kadar rezil olduktan sonra uyanacaklar o bilinmiyor heleki chp liler ! komikler .

en son ne zaman iktidar oldunuz desek kendileride hatırlayamazlar ama her ne hikmetse hala mideyenin kayalara tutundugu gibi tutunmaya calısıyorlar bariz.

sistemin bozukluguna gelelim simdi diyelimki chp iktidar oldu o zaman muhalefet ve secmenleri boşmu duracaklar ?? ne yazık ki hayır şimdi chp ve seçmenlerinin yaptıklarının aynısı yada daha fazlasını onlara yapacaklar ve chp de düşecek .

demek ki neymiş iktidarı ele gecirmek isteyen partiler değil dış güçler var.aksi halde türküm diyen birisi nasıl oluyor tük halkına aptal yada koyun derki bunu zaten düşmanlarımız bize yapmıyormu ??? ben baska bir sebeb göremiyorum da . hayatımız iktidar ve muhalefet arasındaki bu kedi köpek dalaşı ile geçiyor sizce hayat bumu ?

her dönem aynı seyler bu sistem çürük ve pislik bir sistem kardeşi kardeşe düşüren bir sistem düşmana tam olara açık bir kapı bu ! bence bu kapı bu sistem kurulurken ki antlasmalarda açıldı ve öylede kaldı ..

bu sistem çökmeye mahkumdur benden sölemesi osmanlı bile çöktüyse bu bozuk sistem hayda hayda çökecektir çünkü arabanın heryeri sağlam fakat motor yok gibi düşünün ee ittire ittirede bir yere kadar gider öyle degil mi ??? düşmanın yapması gereken tek şey ülkeye gelip muhalefetle dost olup iktidara karşı çıkmasıdır. ee aziz türk milleti nerde kaldı sectigi parti nerde kaldı öyle degil mi ?

buna köklü bir çözüm şart kim ne derse desin . sonucta herkes hata yapar atatürk dahil buna atatürkü dümen kullananlar kızacaklar ama bu bir gercek !!

uyanık olmakda fayda var ve unutmamak gerekirki bütün müslümanlar kardeştir laik yada herhangi bir şey değil müslüman geldik müslüman gideceğiz allah izin verirse .

işte laiklikde bu sebebden dolayı din ve devlet işlerini ayırıyor cunku biliyor din buna karşı çıkacaktır özellikle bizim dinimiz !!!

müslümanım diyen laikler beni anlayacaklardır buna hiç şüphem yok . ufak bir tiyo vermek isterim ateistler neden laikliği destekliyor ????

cevap ise onların yaşamlarına hitap ediyor cunku bir müslümana hitap etmiyor ne oruc tut diyor ne namaz kıl nede din baş üstünde tutulacak diyor hiç bir şey demiyor ! buda kimlerin işine geliyor imansızların yada imanı bütün olmayan insanların öyle degil mi ?

şahsen ben ateistlerin destekledigi hiç bir şeyi desteklemem onlarla aynı safda bile bulunmak istemem .
sebebine gelince allah a inanmıyor allah yani onu o bedene koyana yaratana .

açılmanın yolunu açan şeyin ne oldugunu anlayabildik umarım . örtünen kendine örtünür açılanda kendine açılır .

açılıp taksimde fink atmak ne zamandan sonra moda oldu bilin bakalım .

kimse 4 4 lük değil herkesin hata ları günah ları var dır insanız ancak bir hatayı doğru kabul ederek onu sergilemek üstüne üstlük savunmak allah a savaş açmak gibi olur . yani öyle değil böyle demiş oluruz . kiminle yada ne ile zıt düştügümüzü düşünmek lazım .

mert olmak lazım evet ben açık geziyorum ama bunun dinimizce yanlış oldugunu da biliyorum ancak zor geliyor demek zorundayız nedeni ise şudur umulurki belki çocugumuz bunun yanlış oldugunu bizden daha iyi anlarda oda daha beter açılmaz hatta belkide örtünür anlatabildim mi yani sizin isteyipde başaramadıgınızı basarır !! bugun açılanın kızını yarın düşünmek bile istemiyorum .

günahı sevab gösteremeyiz sevabıda günah gösteremeyiz değil mi bu çok ağır bir hareket olur ve bedelini ödemek öyle kolayda olmaya bilir bunun garantisi yok .
akp'den pay kapmak isteyen şakirtlerin twitter'da çoşmasıdır.

bir de buna uyup, kaldırılsın diyen kadınlar var ki, arabistan'ı, iran'ı görmeden bol keseden üfürmekteler. yazık. zannederler ki inkılaplar kaldırılınca çok özgürleşecekler. vay aq.
Anasını dağa kaldırtmak isteyen evlatların söylemidir.
parola : ya mustafa kemal atatürk ya ölüm.
Üniversitede konferans sırasında "Atatürk inkılapları Kaldırılsın" diyen öğretim görevlisine,
"Atatürk inkılapları Kaldırılsın diyenler buyrun ben kaldırıp dik konuma getiriyorum siz oturun hocam" diyen kardeşim cansın.
ancak ve ancak köpekleşmek isteyen birinin sarfedebileceği söz.
doğru ve yerine getirilmesi gereken bir sözdür. atatürk inkılapları yüzünden çanakkalede ölen askerlerimizden daha fazla kişi yaklaşık 500.000 kişi ölmüştür. harf inkılabı sırf insanlar dilini unutsun zamanla eski dini kitaplarını okuyamayıp dinlerini de unutsun ( ismet inönü kendisi itiraf etmiştir) diye değiştirilmiştir.

şapka takmadığı için insanlar öldürülmüş hatta rize şehrimiz bombalamıştır.

ezanlar türkçe okutulmuş insanların dinine bile karışılmıştır.

güya özgürlüğü amaçlayan bu inkılaplar insanların seçme seçilme, hürriyet ve istikballerini elinden almıştır.

o yüzden kaldırıılsın. ve insanların dinlerine, kıyafetlerine başka insanlar karar vermesin. ben dinime göre giyinirim sen de inandığına göre ya da ne biliyim inanmadığına göre. ben şapka takmam sen takarsın. insanları uyarmak evet biz müslümanların görevidir. sorun şu ki buna burada karar verecek olan ne atatürk ne inönü ne recep tayyip erdoğan ne de bizizdir. ne yargılayabiliriz ne de ceza verebiliriz. bırakın da insanlar kendileri seçsınler yargılamayın artık.

güya özgürlük, seçme seçilme hakkı, laiklik, medeniyet kavramlarının altında insanları mahvetmeyin artık.

o yüzden kalksın inkılaplar.
Doğru önerme evet Atatürk ilke ve ınkılapları top yekün kaldırılsın en basiti laiklik denen şey nedir yahu ? Milliyetçilik ilkesi desen külliyen ırkçılık.
biz de donsuz dincilere kalkan bir şey var.

tanım : onun yerine imam hatiplerin kapatılması çok savablıdır.
yerine tayyip inkilapları gelsin. evet.
Keşke daha fazla insan ölse idi diyesim geliyor bir yerine mi battı Atatürk inkılapları.