bugün

Pkk nın provakasyon malzemelerinden birisidir. Bu şerefsize rağmen milliyetçi ve türkçü birisi olarak halen bu ülkede vatansever kürtler olduğunu biliyorum. Bu piçin yolundan giden bütün kürtlerin ve ermenilerin de ta amına koyayım.

http://m.youtube.com/watch?v=ZUT4QZT2R6I
Orospu çocuğunun ta kendisidir. Provakasyona gelmeyelim. Amaçları bu.
orospu çocuğudur. Soysuz piçin tekidir.
avrupa'dan sallayan bir orospu çocuğudur.

gel lan ibne... bir leş fazla olmasının ne ziyanı var? bari yaşamaya devam edip boşuna oksijen tüketmezsin. hamamböcekleri bile bunlardan daha faydalıdır doğaya...

erkeklik lafı eden bu ibnenin geleceği yok ama kazara gelirse nasıl geleceğini de iyi biliyoruz (bkz: etek giyen kürt erkeği)...
(bkz: ahahhhahhahhahahahahaa)
dünde gördüm bunu baya güldüm, çok komik lannn... sen eşeğini sik lan orospu çocuğu ! evrimin mide bulandırıcı artanları ! hilgat garibaları sizi...
videosunun altında "fromdarica"nın yazdıkları emeğine hürmeten okunması gereken kahpedir.

yok böyle bir şey ya!... "fromdarica" sövme sanatına bir başyapıt eklemiş resmen!... eline sağlık kardeşimin...
cidden bilim kurgu filmi gibiydi. hani olacağı yok ama izlersin ya aynen öyle.
Kürtler kendilerine dahi zarar veren bu örgütün oyununa gelmeye devam ederse kendilerini ateşe atacaklar. Türk milleti yıllardır bu terör belasına sabrediyor. Fakat sabır taşının çatlamak üzere olduğu yerdeyiz.
Yorumlar kisminda fromdarica nickli arkadasi okuyun , adam resmen turkiyenin iki yillik kufur ihtiyacini dokmus oraya.
Gebertildiği söylenen piçtir. inşallah doğrudur.