bugün

Ne yazık ki atamı da 'fetöcü' diyerek alırlardı içeri, başımızda o salak herif olduğu sürece cumhuriyette, mecliste bir hiç, ne yazık ki.
tayyip yine alırdı seçimleri. muhsin yazıcıoğlu yaşasaydı erdoğan bir hiçti fakat atatürk dirilip gelse şuan yine adam %55 alırdı.
olum bırakın şu fantezi peşinde koşmayı. kıyamete kadar dirilmez, abartmayın!
şuan ortalığı boş bulup istedikleri gibi at koşturanların bir çoğu analarından çıktıkları yere geri girerler.
Bazilari korkudan donuna yapardı.
Ülke de ki tüm şeriatçıları idam ederdi.
Bugün dirilse yapacağı ilk şey kürt sorununu kendi zamanındaki gibi çözmek olurdu. Dersim katliamındaki gibi onbinlerce k*ürdü öldürtür geri kalanı suriyeye ıraka sürerdi.
tayyip, abd ziyaretinde obama’yla sohbet ederken, laf dönmüş dolaşmış, genetiği değiştirilmiş organizma teknolojisine gelmiş;

obama gururla, “bu konuda öyle ilerledik ki, neredeyse ölüyü bile diriltebilecek hale geldik” demiş... bizimki altta kalır mı, “bizim çalışmalarımız da müspet neticeler vermeye başladı” demiş, “biz de dna’larında oynayarak, 100 metreyi 3 saniyede koşan sporcular yetiştirebiliyoruz artık!”

gel zaman git zaman, obama iadeyi ziyarete gelmiş, “100 metreyi 3 saniyede koşanları” görmek istemiş... bizim tayyibi ter basmış tabii, “n’apacağız, rezil olduk” demeye başlamış...

ki, o sırada cingöz bir danışman devreye girmiş, “sıkmayın canınızı efendim” demiş, “hazır bugün 10 kasım... obama’yı anıtkabir’e götürelim, atatürk’ü diriltmesini isteyelim... diriltemezse dünyaya rezil olur,
diriltirse, siz zaten 100 metreyi 3 saniyede koşarsınız!”
dirilse ilk söyleyeceği söz; "ulan öleli şu kadar küsür yıl oldu hala kişilere bağımlı zihniyetten kurtulamayan bir sürü mal görüyorum, illa başınızda eli sopalı biri mi olması lazım? köpek misiniz lan siz? artık ölmüş insanları rahat bırakıp geleceğe bakmayı öğrenin, mezar bekçiliği yapmayın! bir kişiyi yüceltip kendinizi aşağılık psikolojisine mahkum etmeyin, örgütlenmeye inanın!" derdi herhalde. en azından böyle demesi gerekirdi.
29 ekim kutlanırdı.
din üzerinden yanlış işler yapanları eleştirirdi * ama en çok eleştireceği konuların; 'ben atatürkçüyüm, onun izinden yürürüm!' diyip çarşaf yırtan, her tesettürlüyü toplumdan soyutlamaya çalışan ve milliyetçilik ilkesinden bihaber olan kadınlar; kendi başbakanını kendi seçen toplumu 'aptal' diye yaftalayan; başörtüsü sebebiyetiyle yurdumuzda okuyamayıp yutdışında okumak zorunda kalan ve önemli projelerde yer alan tesettürlü genç bayanlar varken, yurtiçinde istediği şekil ve şemalde üniversiteye girebilen öğrenciler olurdu. ya da acaba şu anki bazı yazarların yaptığı gibi, inançlılara 'şakirt' mi diye hitap ederdi?
keşke dedirten hadisedir emin olabiliriz ki tayip'i indirmeye kalksa bu millet atatürk'e bile karşı çıkar. (bkz: gereksiz mi oldu ne)
şu andaki siyasi üsluptan ne kadar rahatsız olduğunu söylerdi liderlere.

http://galeri.uludagsozlu...rk-dirilse-olabilecekler/
Kürtlerin halen yaşadığını ve kısmen de olsa ciddi anlamda haklara sahip olduğunu ve bunun yanısıra Kürdüm diyenlerin inatla çoğaldığını görünce bu defa kalbi dayanmazdı sanırım.
idam cezası geri gelir ve kalabalık bir liste yapılır.
hiç bi sikim olmaz.

kendisinden sonra gelen nesillerin yaptıklarına önce bi bakar, sonra da sayar söver hepsine. atatürk dirilse olabilecekler başlığını gördüğünde bana bi özel mesaj atar..

+luwian luwian ne bu? şaka mı bütün bunlar?
-gör hepsinin ne hallere düştüğünü işte. böyle mal mal işlerle uğraşıyorlar.
+luwian, anlat.
-açılan başlığa bak amınakoyim ya. hala şu gelse ne olur, bu dirilse ne olur muhabbetindeler.
-bi de ciddi ciddi yazıyorlar ya amuokoyim, ona kıl oluyorum ben.
-neyse ya ben şimdi gerildim, sonra dönerim sana.
valla ne olabileceğini kestirmek çok zor olmasa gerek, halkı din ile aldatanların anasını bellerdi.
seda sayanın programına katılır O_o.
akepelilerin depar atması.
"Keşke dönmeseydim!" cümlesini kurucağı muhtemeldir.
(bkz: devrim)
Türkiye 5 yıl içersinde dünya ekonomisinde ve siyasetinde tarihinde hiç olmadığı kadar saygı görecektir bu kesindir.
tayyip ve kabinesi 100 metreyi 3 saniyede koşacak
Tayyib ve savcıları olayı öğrendiklerinde anıtkabire giderek Ata' yı Ergenekon dalgasıyla gözaltına alırlar. Böylece de sonlarını hazırlamış olular. Bu sefer insanları kandırmaya ve oyalamaya yandaş medyaları yetmez . Hepsi tarihin çöplüğüne hatta lağımına gömülürler.
chp nin yönetim kadrosunun afarozu.