bugün

entry'ler (14)

halısahada yapılan maçta kaleci olmak

maç bitmiş takımınız yenmiş ve siz bütün maç kalede oynamak zorunda kalmışsınızdır.arkadaş topluluğu:
-kanka sen daha önce kalecilik falan mı yaptın çok iyisin oğlum ya
-yok valla ilk defa yapıyorum iyiydim he?
-valla süpersin oğlum bundan sonra senden başka kaleci tanımam.

ridvan in kendinden gectigi anlar

-Evet çok güzel oynuyoruz ama bu ara biraz topu kendimizde tutup biraz da rakibin yarı sahasında baskı kurup iyi top çevirisek çok rahatlayacağız // 22.05.2010 Türkiye -Çek Cumhuriyeti hazırlık maçı.(e zaten bunu yapan bir kaç takım var barcelona,chelsea,inter)

hadise nin istiklal marşı nı söylemesi

kendimi opera da zannettim.bir an istiklal marşı oldugunu farketmesem "ne söyledi bee" diye takdir edicektim.

perşembe vadiyi izleyip cuma yürüyüşünü değişmek

Lisede okurken bir arkadaşın bomba ihbarı yapmasınaa kadar giden gaz olayı.

ingilizce konuşmayan başbakan

Yine en iyisi bizde var. (bkz: one minute)

lost

Well,there is no "now"... here. sözüyle beni benden alan,dün gece finalini yapmış amerikan dizisi. (bkz: sensiz iki gün)

2010 2011 transfer sezonu

Varan 1: Galatasaray gökhan zan'dan sonra beşiktaş'a 2. çalımı attı.Serdar Özkan imzayı attı.(bir beşiktaşlı olarak bu çalımları yemek gerçekten keyif verici keşke bütün çalımlar böyle olsa)
Varan 2:Kral Raul galatasaray'da.(yok daha neler/kaynak fotomaç 24.05.2010)
Varan 3:illede Klass-Galatasaray Klass Jan Huntelaar için kolları sıvadı.(hadi hayırlısı)

kaybedeceğini bile bile seçimlere girmek

(bkz: cem uzan) adam aslında az kalsın bizi göt ediyodu ama allahtan az kala kurtulduk.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

"Ben bir hıyarım her şeye uyarım." gerçek hıyarlar için değil tabi bu felsefe. (bkz: hıyar olmak)

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

"Ben bir hıyarım her şeye uyarım." gerçek hıyarlar için değil tabi bu felsefe.

atatürk ün tuttuğu takım

selanikspor'un maçlarını hiç kaçırmak istemezmiş ama malum meşgul olmak zor zanaat.

aile diyalogları

Baba:oğlum anneni ne zamandan beri aramıyorsun?

Çocuk:bilmiyorum valla baba konuşmuştuk bir ara.

Baba: ulan ölsek haberin olmayacak be eşek sıpası.

Çocuk:tamam baba.
NOT:hikayede geçen kişi ve kurumlar ben ve babamdır.

jose mourinho

Hırsının kölesi olmuş ama sonra durumu tersine çevirerek hırsını kendi kölesi yaparak başarıdan başarıya koşan,son olarak da italya lig şampiyonluğu ve italya kupasının ardından dün gece şampiyonlar ligi kupasınıda alarak "üçleme" yapmış dahi teknik direktör.Gerisi gelir inşallah.

atatürk dirilse olabilecekler

"Keşke dönmeseydim!" cümlesini kurucağı muhtemeldir.