bugün

darbe oluyor, meydanlarda darbe karşıtı gibi açıklamalar yapıyor, özelden ise cemaatçiliğe devam ediyor. sonra da bunu diyor.

http://www.habergzt.com/a...emaat-beni-kandirdi/9959/

sen o az zekan ile insanları kandırmaya çalışıyor olmayasın?
bu herifin gösterisini bir kere tv de izledim ve en fazla 10 - 15 sn dayanabilmişimdir.zaten halada anlamamışımdır bu b.ktan esprilerle nasıl birinci olduğuna.

not : o baterici velet birinci olsa daha iyiydi be.

edit : kandırılmamıştır büyük ihtimal, zira o yarışmayı kazanmasını sağlayanlardır o beni kandırdılar dediği kişiler.
görevden alınan, tutuklanan, sorgulanan onbinlerce kişiyle taşak geçmektir.
lan pezevenk! onlar bilmiyo mu kandirildim demeyi?
20 yıldır bilinen bişey bu kadrolara sızma. bunu kabul edip kul hakkına eyvallah diyeceksin, darbecilere (başarısız oldu diye) tu kaka...

serefinizi haysiyetinizi sikeyim sizin orospu cocuklari!
e hani komedyenler çok zekiydi? yoksa bize anlattıkların zeka ürünü değil miydi? nerenden çıkarmıştın o şeyleri?
"Yaptığımızın işin zekasına..." derken bile kibir ve yavşaklık akıyor paçalarından.
100 m öteden Menfaat için yapıldığı belli olan açıklama.
malın ucunu görünce yapılan açıklamadır.
yaw he he..
Yemin eden kişilere inanmayın.
genç kızlık duygularımla oynandı ühü ühü.
Demekki neymiş, isteyince komik olunuyormuş. Bu zamana dek stand up yapmakla boşa zaman kaybetmiş.
He he inandık gülüm .

isminin içinde ata var be utan amk .
En büyük korkum fetullahın da çıkıp "kandırıldım"demesi.
Ülkenin cumhurbaşkanı bile kandırıldık diyorsa bu adamın demesi gayet normaldir.
Bunun bi iki kere tv de sacma sapan konusmalarina denk geldim direk kapattim , akliyla kendini temizlemeye calisiyor lakin yazismalar ortaya cikti milleti kek yerine koyar gibi ozuru kabahatinden beter . He hehe bizde inandik hee .
Gayet yerinde ve makul bir açıklama. Fetö terör örgütü acımasız bir şekilde devlet erkanını bile kandırmıştır. Bu sebeple kendi halinde aciz bir sanatçı olan atalay demirci de kandırılmış olabilir gayet doğal ve olağan.
biri de çıkıp 'para neredeyse oraya dönüyordum, döne döne sonunda fena girdi' demiyor. çünkü öyle oldu.
uzun adam her seferinde yapıyor, atalay demirci yapmış çok mu ?
Lan biraz omurgalı olun ya. Ben hayatımda böyle Bi 15 gün daha yaşamadım, herhalde torunlarım da yaşamaz.