bugün

''Bildiğin Gibi Değil'' adlı kitaptan bir alıntı:

"Yüksekova'da, 93-94 yılı falandı hoca. Lise 2’ye gidiyordum. Babamın sigarası bitmiş, beni sigara almaya
yolladı. Akşamüzeriydi. Çocukluk arkadaşım Bahri’yle birlikte çıktık,
açık dükkân arıyoruz. Ana caddeden, bakkalın olduğunu bildiğimiz
bir sokağa döndük ki, zırhlı bir polis aracı geldi, tam önümüzde
durdu. 5-6 tane polis indi arabadan. Bahri’yle durduk, bekliyoruz.
Korkuyoruz tabi… En öndeki polis tam karşıma geldi, sana yemin
ediyorum hoca, Allah şahidim olsun ki hiçbir şey sormadan,
hiçbir şey demeden, elindeki o uzun silahın arkasını suratıma öyle
vurdu, anlatamam... O dayakta, 7 dişim kırıldı benim hoca,
(dişlerini gösteriyor) sonradan yaptırdım bunları. Neyse, ikimizi de bir güzel dövdüler hoca. Koca koca adamlar, biz liseye giden çocuklarız daha; ne yapabiliriz ki? Valla, yalan olmasın, ne kadar sürdü yediğimiz dayak, tam bilmiyorum; ama ben, ‘tamam’ dedim, ‘bunlar bizi bugün burada öldürecekler!’. Epey bir dövdükten sonra durdular; Bahri de, ben de yerdeyiz. Önüne düştüğüm dükkânın kepenginden tutunarak yavaş yavaş ayağa kalktım hoca. Yani sana anlatamam hoca o anki ruh halimi. Yediğim dayağa bir açıklama istiyordum. Diyorum ya, lisedeyiz daha; ağzının burnunun
kırılması değil de, o gençlik gururunun incinmesi, aşağılanması
var ya, onun kadar kötü bir şey yok hoca... Neyse, kalktım ayağa, Bahri hala yerde, bizi döven polislere doğru kafamı çevirdim, “Bizi niye dövdünüz abi?” dedim. Yeminle, sadece bunu sordum hoca. Bir şey söylesinler istiyordum, “Haaa, demek ki şunun için yemişiz bu dayağı” diyebileceğim, kendimi kandırabileceği m bir
şey duymak istiyordum. O polis bana ne dedi, biliyor musun hoca?
“Kürt’ün piçi olmanız yetmiyor mu lan?” dedi… Yalanım varsa, aha şu masadan kalkmak nasip olmasın hoca. “Kürt’ün piçi olmanız yetmiyor mu?...” Ölesiye dayak yememiz için, “Kürt’ün piçi olmamız” yetiyordu hoca… Gittiler. Onlar gittikten sonra, Bahri’yle toparladık
kendimizi, ben eve gittim, Bahri de…
3-4 gün sonra Bahri’nin babası geldi bize, “Bahri sizde mi?”
diye sordu, “yok” dedik. Bana, “Nerede olduğunu biliyorsan söyle”
dedi, “bilmiyorum” dedim, bilmiyordum da… Bahri o dayaktan sonra eve hiç gitmemiş hoca. Dağa çıkmış Bahri!
3 yıl sonra da öldüğü haberi geldi Bahri’nin… Şimdi sana soruyorum hoca: Bahri’ye ‘terörist’ diyorlar, elini vicdanına koy da söyle;
terörist olan Bahri mi?"
(bkz: Tabii lan manyak mısın)

Yalan dolan hewal bahanesidir.
asıl terörist tabiki o polisin "kürtün piçi" demesine sebep olan diğer kürtlerdir.

Ulan adamın çocukluk arkadaşını mayınla şehit ediyorsunuz, karısını öldürüyorsunuz, napsın lan adam.

Ananızı sikse yeri değil mi?
terör örgütü pkk'nın halkı kandırma tiyatrolarından birisidir.

yersen...
kürtle teröristi bilerek ayırt etmeyen orospu çocuklarıdır.
bir kişi bile masum olsa kürtlerden,hakkını savunacaksın aga.
şimdi polise molotof atarken ölene şehit demeyi biliyosan masum insanı ırkından azade düşünmeyi bileceksin.
bu öfkelerini teröre yöneltselerdi şimdiye kalmazdı terör falan.