bugün

(bkz: leave her Johnny leave her)
12-18 aralık tarihleri arasında uplay de ücretsizdir.
ilgililere duyurulur.
an itibari ile fırsattan yararlanıp beleşe çöktüğüm oyun. eski oyunlarının tadını pek vermese de, çok kötü oyun da değildir.
(bkz: o gemi gelir mi)
bu oyunun her zaman bende yeri ayrı ,ac 2 bile umrumda değil
Süper bir koro halinde söyledikleri müzik vardır. Heyyo hey gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam. Süper gaza getirir mesela. Sadece fragmanına bakabiliyorum. Emektar kaldırmıyor da.
görsel
''aşığım bu oyuna lan amk'' dedirten oyundur.

o kadar etkileyici ve iç açıcı manzaraları, grafikleri var ki. hikayesini falan siktir edin, sadece gemiyle biraz turlayıp bir kaç adada gezinin zaten aşık olursunuz.

muntazam!
bir gemi savaşı bölümü vardı böyle uzun sakallı bir herifle gemi savaşı yapıyorduk o bölümü geçemedim diye oyunu bırakmıştım. üzücüydü oysa ki AC serisini çok severdim. aklıma gelmişken ileride bir indireyim belki geçebilirim bu sefer.
ac tarihinin alnında bir kara leke.

not: https://youtu.be/bRLzfoySFWc şunla yelken açmak iyidi ama.
nerden geldi bu oyun aklıma bilmiyorum ama, çok güzel bir potansiyelin nasıl mahvedileceğinin resmiydi adeta. yıllar oldu oynayalı.

bak öyle saçmalıklar var ki oyunda, ne yapsan boş.

- silahların gücü hiç farketmiyor. 1 vuran silah da 5 vuran silah da aynı. hele "freedom cry" expansionunda zenci elemana bi maket bıçağı vermişler. adamı öldürene kadar 27 kez bıçaklıyor. illa salam gibi doğranması mı lazım adamların ölmesi için?

- gemi borda ederken bazen "tepeye çık scoutları öldür" diyorlar ya hani, o tepeye çıkınca %50 ihtimalle o scout denen p.zevengin süngü saldırısıyla aşağı geri uçuyorsun.

- bazı bölümler öyle kanserdi ki, gta'daki helikopter görevi diz çöker tövbe ederdi. hangi kaleydi adı gelmiyor aklıma da, böyle ada şeklinde olan. ele geçirmek için ne zaman yanına yanaşsan fırtına çıkardı. dev dalgalarla uğraşmak yetmez, üstüne kalenin etrafında hortum da dönerdi. ebenizin a.ı artık, direk gemimizi batırın da rahatlayın. bir de denizaltı bölümlerinde bir kanser vardı, metrekareye 99 tane köpekbalığı koymuşlardı. o da yetmemiş, denizanası, deniz kestanesi ve yılan balığı kombinli bir gemi enkazına girmen gerekiyordu. oğlum böyle olmamış, siz direk edward konnoru s***in kurtulalım.

- bulmacaları çok sıkıcı ve kolaydı. gerçekten bu tip zeka gerektiren bir oyun oynayacaksanız metal gear solid serisini tavsiye ederim, insanı çok daha fazla tatmin eder.

yine de piyasada adamakıllı korsanlık oyunu olmamasının ekmeğini yedi yıllarca. hala bu oyun kadar detaylısı olmadı, milletin yapmaya maçası mı yemiyor nedir?
güncel Önemli Başlıklar