bugün

Bir dışarıya çıkmak. Çıkamam deme çık çabuk be . iki arkadaş bulmak git bir parka falan arkadaş edin nasıl diye soracak olursan yaşıtını bul toplu konuşuyorlarsa yanlarına gir merhaba de gerisi gelir. Üç iş bul nasıl diyecek olursan sarı sayfaları takip et görüşme yap. Ofis boy gibi birşey ol bitti gitti bu kadar ya.
Gotunuze guveniyorsaniz bir kopek sahiplenin. Sonra birakin o sizi sosyallestirsin.
Bir bisiklet alıp yollara düşmekle başlayabilirsiniz.
ormanda 3-4 saat geçirip doğa ile iç içe olmak.
Önce bilgisayarı yok etmek lazım.
Benim icin en buyuk adim tamamen kendim olmam oldu. Kimseyi onemsemeyip kendiniz olun, goreceksiniz ki daha cok sevilecek ve daha cok rahat edeceksiniz.
türkiye'de buna çözüm olarak, aşırı doz sosyal medya bağımlılığı tableti kullanılıyor. sorsan, onların hepsi çok sosyal.
evden çıkmak.
bol bol online oyun oynayın en temizi ,yapamadığın bişey olunca ister ismez sorarsın birilerine
Asosyaliği yenmeyin tadını çıkarın .
tinder da fake hesap açıp kendi kendinle eşleşmek ilk adım.
Ben bu olayı bir ağabey sayesinde aşmıstım zamanında ve kuralları çiğneyerek başlamıştı.
Asosyalliğin ve yalnızlığın tadına daha önce varmamış olmak. Bir kez tadınca bağımlılık yapıyor.
Sosyalleşmek.
Yalnızlık yalancı huzurdur. Film repliklerinde övülmesine bakmayın. Çokça insanla tanışın yenin asosyalliği ve yalnızlığı.
- spor yapmak
- çok yerler gezmek
- çok kişilerle konuşmak
- çekingen olmamak
- her türlü faaliyetlere katılmak
Gibi eylemlerdir.
para. hiç çaba harcamadan insanı en popüler yapar.
kaybetme korkusundan arınmış olmak. kişilere, zamana ve mekana bağlı kalamamak.
yenme. sen hepimizi tanıyorsun biliyorum. aptal insanları uzaktan seyrediyorsun ve onlarla görüşmediğin için baskı yiyorsun. ye kardeşim ye, ezil, altta kal... ama sakın bizimle birlikte olma bizim kalabalığımıza karışma. ne olur benim de bu kalabalıktan çıkmam için elini uzat al beni kurtar bu aptallıktan. söz veriyorum bozmam düzenini... insanlığın ölümünü benimle izle!
Kişiye göre değişebilen sırlardır. Ama asosyallik iyidir. Keyfini çıkarın. Kendinize daha çok zaman ayırabiliyorsunuz.
Olmaz beceremem deme , Gülerler alay ederler de deme , utangaç olma , hakkımda ne düşünürler rezil olurum da deme , asla pes etme ...
Taktik maktik yok asosyal değilseniz bam bam çıkar dolaşirsiniz yoksa sike sike eve mahkumsunuz.
Asosyal olmamak. Evet.