bugün

Yıllardır bitişiğinizde oturan, sabahları çalışıp gecenin bir bölümünü insanları kurtarıp kötü adamları dövmeye ayıran, süper güçlere sahip kişi.
2 tane bekar kadın yaşıyor bilader. bu tez tutmaz.
süper kahramandır ve yan komşudur.

süper süper kahramandır.
Yan komsumu vanli kirada oturuyor 8 tane kizi vat depremde geldiler adam 8 kizdan lise caginda olan 4 tamesini sigortasiz calistirip parasini catir catir yiyor altinda 40 bin liralik araba var . devletten bircol yoksulluk yardimi yesil kart vs de var. serefsizin onde gideni . yan komsu deyince simirlerim bozuluyor.
Yan komşum mu süper kahraman? Eşi (kadın) her hafta düzenli olarak bebeklerini de alıp evi terkediyor, bu da arkalarından "Kurwa, kurwaaa" diye sayıyor, sonra eve tekrar giriyor, çıkıyor, sigara içiyor tekrar giriyor; kadının/adamın -hangisinin olduğunu bilmiyorum- babası geliyor, bir de onunla kavga ediyorlar, yaşlı adam köpeklerini alıp götürüyor, adam o gün yalnız kalıyor, ertesi gün o adam eşini getiriyor, adam ilk koşup bebeğine sarılıyor, eşi ilk bebeğe sarıldığı için trip atıyor. Düzenli olarak 1 yıldır bunu yaşıyorlar, ben de oturup her seferinde izliyorum.
Olması imkansız olan süper komşu kahraman. Ben onun yan komşusuyum. Ulan yoksa.

Dım dırı rı rırım.

Neliolsun

Süperolsun.
valla yanda oturan teyze yanlasik 200 yasinda. once kendini kurtarsin. gerci hala 200 beygir karı. cenesiyle ve bagirmasiyla butun apartmana yetiyor. harbiden düşününce olabilir lan??!!!
melih gökçektir.

ya kim olacağıdı?