bugün

her konu hakkinda konusan ve konustuklarini bir dakika sonra hatirlamayan balik hafizali kadinlardir. türünün yüz karasidir. tanistiklari erkege ciktiklari ilk günde "seni seviyorum" deyip karsi taraftan "soyun" yanitini alan ve bu durumu piskinlikle karsilayan kadinlardir. herhangi bir muhabbet ortaminda bilimsel konulara girip, kulaktan dolma yarim yamalak bir fikir sunmaya calisip, her seyi eline yüzüne bulastirip, ardindan ben aslinda farkli bir sey anlatmaya calismistim deyip kendini süt beyaz sekilde sunan kadinlardir. ömründe okumus oldugu tek kitabi her önüne gelene sunan, " ay su kitabi okumani tavsiye ederim" deyip hava attigini sanan embesil tiplerdir. bu tiplerle sadece yatilir ve yattiktan sonra evine gitmen gerek denir. hatta evinin yolunu tarif etmek de gerekebilir.
(bkz: aysun kayacı)
sarışınlar ve kendini sarışın hissedenler.
ve bir de sahte sahte esmerler.
her türlü eyleme yürüyüse karisan ve bu eylemlerinde sürekli kadin haklarini savunan ve bunu savunurken ne istedigini bilmeyip sadece kalabalik olusturan kadindir. ilk firsatta veren kadindir.
(bkz: fotokopisi salak olan kadınlar)
ehi ehi ehi.
(bkz: aslı salak kim len)
Dağdaki çobanı küçümseme acizliğine düşen kemçük ağızlı aysun kayacı.
edit:arkadasım senın eksilemen bu kadının gerizekalı olmasını değiştirmez ne yazık ki..
kesinlikle ve kesinlikle (!) aysun kayacı başını çeker bu kadınların.

ama nedense bu ve bunun gibi kadınlar prim yapar herzaman...
aslı salak olan erkekler kadar cokturlar.