bugün

aslan burcu erkeğine ateş edin.

"zafer sizin" o kadar basit olsaydı bir aslan burcu erkeği olarak hep kadınlara mağlup olurduk. Bunları iddia eden kadınlar genelde kendiyle barışık olmayan kadınlardır. genel kültürleri zayıftır. aslan burcu erkeğinin hem geçmiş hemde güncel konulardaki bilgisini kıskanır kız arkadaşları ile tanıştırmaya dahi korkar çünkü aslan burcu erkeği bir kadını etkilemek istiyorsa bunu başarır *. genelde hata yapmaz hata yapsa dahi hatasını yüzüne vuranın başka bir hatasını o kadar kıvrak bir zeka ile yüzüne vurur ki, kendisinin yaptığı hata, karşısındaki kadının yaptığı hatanın yanında bir kedi kadar masum kalır.

siz aslan burcu erkeğine iyi bir şey yapsa bile hakkını vermeyin, pohpohlamayın. çünkü onu pohpohlayan bir sürü hayranı vardır zaten buna ihtiyacı yoktur. kaybeden siz olursunuz.

düdük: başlık bana kalmış. saygılar.
kuyruğuna basmak.
- burcun ne?
+ aslan
- gel kafasına yaslan. ehi ehi.
bağırarak konuşun ve emredin. nihahahahhaaa çıldırmazsa namerdim.
+ burcun ne?
- aslan. senin?
+ sivilcem.
karşısına geçip ona korkak olduğunu söylemek. bende işe yarar.
hiç yokmuş gibi davranın.

ve bakın nasıl çıldırıyoruz.
(bkz: tamam)
yay burcu kankalarının iyi bildiği yollar bütünü.
Normal bir insani zivanadan cikarabilecek seylerdir. Sinir olunacak sey burc dil din dinlemedigine gore anasina bir sovun bakalim ayi burcu da olsa kuzu burcu da olsa nasil delleniyor.. Oradan direkt kacin.
önüne fare atmak. Fareyi görünce çıldıracaktır. Bu arada çıldır gölü kenarından yazıyorum.
her burç erkeğini çıldırtan yollarla aynıdır. örneklersek; oral seks, footjob, dokunmak yasak oyunu vb. gibi aktiviteler.

lan bi dakka!11 ben çok yanlış gelmişim ya. neyse siz devam edin.*