bugün

Evleneceğim erkeğim şehri yok. Erkek erkekle evlenir mi amk kendinize gelin. Evet.
kızları tespit etmek için güzel bir taktik.

hadi bakalım.

bir takım erkeklerdir.
tokat
kastamonu
antep.
Doğu, Karadeniz, güneydoğu bolgeleri.
diyarbakır, mardin, van, hakkari, şırnak, ağrı, kars, ardahan, ığdır, tunceli, muş, batman, siirt.
Diyarbakır hariç tüm şehirler.
Kendi taşımdan toprağımdan yöremden aşiretimden biriyle evlenmek dururken asla başka şehirli biriyle evlenme gafletine düşemem.

memleketimin naif, hassas, anlayışlı, görgülü, efendi, ahlaklı erkekleri galp ben.
tüm şehirler.*
Akdeniz, iç anadolu ve karadeniz belki. doğu ve güneydoğu anadolu asla. ege ve marmara bölgesinin şehirleri olabilir. insanları şehirlere göre ayırmak ne kadar doğru onu bilemem.
0:00 2:11
Bütün şehirler. Zaten erkeğim mk.
(bkz: ay götüm)
çorum, gerçi erkeğim lan ben bana neyse amk...
konya, trabzon, yozgat, çorum.
Nasip işi bu
kadere inanıyorum çok şükür.
Ruh eşiniz belki vandan çıkar belki artvinden belki izmirden belki ordan belki burdan.
Büyük lokma ye büyük konuşma demişler. Gönül bu laf anlar mı. Belki türk bile olmaz bu kişi.
Hayat ne çıkarır karşımıza bilinmez.
Belki de hiç çıkarmaz * o günleri görecek kadar yaşayacağından emin olan varsa söylesin.
Benim için tüm şehirlerdir.
Ben dünyadaki hiçbir erkekle evlenmem. Çünkü?..
Şehirler kadın mı ki ?

sorusuyla pimi çekip bombayı bırakıyorum şuraya usulca.
karadeniz'in tüm şehirleridir.

bakın genelleme yapıyorsun herkes aynı değil demeyin ciddi manada buranın insanıyla yaşamak çok sıkıntılı.
gereksiz bir kabadayılık var bunlarda. kadınları iyi ama.
81 ilin tamamı. Nitekim ben meyilli değilim.
Sivas. Şimdi linç yiyecegim biliyorum. Ama böyle. Aslında genel olarak anadolu ama en çok sivas. Ben aslen sivaslıyım. Ve onları gayet iyi tanıyorum. Tüm kızlara tavsiyemdir. Uzak durun uzak durun uzak durun. Akıl sağlığınız için.