bugün

kalbinden derin bir parçayı alıp götüren duygu. düzgün tipler sevilir, arızalara aşık olunur.
hayal kırıklığı sonrası düşünülür böyle ama herkesin aşık olunabilitesi her zaman için vardır. sadece doğru yer, doğru zaman ve doğru insan üçlemesinin olması gerekir.
yanılgıdır. sevmeye ve sevilmeye ihtiyacı olan çok fazla insan vardır. ancak ne yazık ki insanlar ailelerinden uzaklaşıp iş hayatına atılana kadar bu ihtiyacı hissetmezler genelde.
Daha kötü versiyonu asla başladığı bir ilişkide karşı tarafı aynı ilgide tutamayacağını bilmektir.

Uçurum kenarında kahramanın tutunduğu dal gibi sevilen insanın elinden kayıp gitmesine şahit olmaktır.

Nasıl olsa tutmaz diye sayısal Loto oynamaktır.

Takıma alınmayacağını bile bile mahalle maçında yer almaya çalışmaktır.

Aramayacaklarını adın gibi bildiğin halde iş görüşmesine en iyi takım elbiseyi giyip büyük bir ciddiyetle gitmektir.

(bkz: akşam oldu hüzünlendim ben yine)
Herkes sevmek, sevilmek ister. Ama kimse ben sevilmeye değer bir insanmıyım diye sormaz kendine.

Hepiniz yıldız tozusunuz.
Biz leblebi tozuyuz.
Yaşadığım durumdur.
değer verilen hiçbir insandan değer görmeyince kafaya dank eden duygu.

değer vermeyip umursamamakla çözüm bulunur. deneyin yüzde yüz çalışıyor. kimseyi umursamadığınızda farkedeceksiniz ki umursanıyorsunuz.

insana insan olduğu için değer vermeyi öğrenin bir de bizi böyle yıpratmayın artık duygusuz insanlar.
çirkin ve çekilmez olduğunu gördüğünde anlarsın bunu, yalnız öleceksindir olsundur.
Karşısındaki potansiyel sevgiliyle zaman öldürmek yerine gerçekle yüzleşen ince ruhlu bir beyandır.zamanımız kızları yontulmamış kerestelerle absürt ilişkiler yaşarken o insan saatlerce kahkaha yerine samimi bir gülüş bekler. işte bu yüzden yalnızdır. Gerçek sevgi zaman alır ve kimi zaman sıkıcıdır beklemeyi göze alanlar ulaşır sadece ona.belkide en iyisi yalnızlıktır onun için insanlar kitlelerin içinde yapayalnızken.
sanırım insanı birkaç dakikalığına boşluğa bırakan durumdur. o birkaç dakikadan sonra bunu buraya bırakıyorum.
rahatlamaktır, kadın denen dünyanın en tehlikeli gaspcı manyak yaratıgından kurtulmus olmaktır.
hatta göbek attırır sevincten...
Artık kimseden karşılık almayınca kendinle yüzleşmeye başlarsın ve o an anlarsın kimse tarafından sevilmeyeceksin ya iyice depresif olursun ya da hayatını kendine adarsın.