bugün

çocukluk döneminde sıkça görülen, daha önce görsel olarak herhangi bir benzeriyle karşılaşılmamış bir takım saçmalıklar ve anlamlandırılamayan görseller silsilesi. ben de genel olarak, üzerime düşen veya düşmeyen beni arasına alıp sıkıştıran veya sıkıştırmayan taş veya taş değil, rüyalarımda değişik cisimlerin inanılmaz derecede korkuttuğunu hatırlıyorum çocukluğumda, aslında üçüncü yaşıma dair hayatta hatırladığım tek şey bu, bir de babamın yanına gidip baba ben kaç yaşındayım tahmin et demem. fakat büyük bir bölümünü bu rüyalar kaplıyor.

bugün tekrar gördüm bu rüyayı sanki yüzyıllarca sürdü rüya ama hiç değişmemişti, yüzyıllarca sürdü aynı çocukluğumdaki gibi ve uyandım. 24 yaşına geldim ve hala 3 yaşındaki halim gibi algıladım. çocukluğumda gördüğüm rüyanın aynısıydı ve yine anlamlandıramadım. ne gördüğümü bilmiyorum ama aynı zamanda da biliyorum. öyle pislik bir şey yani. yine 3 yaşımdaki halim gibi korkarak uyandım. insanoğlu görmediği bir şeyi hayal edemez. bunun zihnimin bir uydurması olduğunu düşünmüyorum. hiç reenkarnasyona inanacağım aklıma gelmezdi ama ruhani veya fiziksel olarak böyle bir olay yaşamadıysam, rüyamda görmek mümkün değil gerçekten. hem de 3 yaşımdan beri. acaba diyorum önceden çok kötü bir insandım da bahsedilen cehennem azabını mı çektim uzunca bir süre. o azaptan kalan izler mi bunlar. kafam çok karışık.
çoğunluk ile bir yerlerden düşme şeklinde gerçekleşen rüyalardır. lan ne işimiz var bizim 20 katlı binanın tepesinde dimi..

bir de biz erkekler için askere geri alındığımız rüyalardır. 5 sene geçer bir türlü bitmez bitmez bitmez o askerlik..