bugün

bakılması gereken icraatlardandır. milliyetçiyim diye geçinenlerin unutmaması gereken icraatlardan sadece biri.
aslında çuval yok , o da paralel yapının montajı.
(bkz: ben lafa değil icraata bakarım)
vurdum kapıya tekmeyi girdim obama"nın odasına dedim bak obama çuval çuval diye kafamı sikiyorlar. nedir bu işin aslı astarı koçum. aynen böyle sordum. bana ne dese beğenirsiniz kardeşlerim. hava çok soğuktu - burası yane tane vurgulu- kafaları üşümesin diye geçirdik dedi. evet. aynı bu şekilde söyledi. yani bunda büyütecek ne var. askerlerimizi düşünmüş obama beyefendi.

diye bi açıklama yapması şaşırtmayacak lödör.
liderin milliyet, milli gurur diye bir derdi olmayınca problem etmez. avantası kesilseydi görürdünüz.
çoban tayyip biz de sürü. koyun çobanından şikayetçi değil. çobanı amerika ya da uşağı fettoş değil. başına çuval geçirilme olayına isyan edip amerikaya başkaldıran da tayyip. clintonun oturduğu yerde ayakta süklüm püklüm duranları da gördü bu halk.
dik durmuştur. asadssfssa!

daha doğrusu dik duruştan ak yalamaların ne anladığını bize göstermiştir!
askerinin başına çuval geçiren amerikan askerleri için de dua eden dünya lideri!
şimdi kalkmış, "neden bayrağı indireni engellemiyorlar?" diye askere laf ediyor.

bu ortamı yaratan sen değil misin?

bayrağı indiren yeni koalisyon ortağın değil mi?

askere eski koalisyon ortağınla birlikte operasyon yapmadınız mı?

askerimizin başına çuval geçirildiğinde abd'ye bir nota bile veremeyen, "nota verecek misiniz?" diye soranlara "müzik notası mı?" diyen korkak sen değil misin?

başına çuval geçiren askerlere direnmeme talimatı veren genelkurmay başkanını madalyalarla taltif eden sen değil misin?

"çuval" olayını unutmuştunuz değil mi yandaşlar? biz ne çuvalı, ne de habur'u unutmadık ve asla unutmayacağız.
olsun namaz kılıyor lideridir.
(bkz: süleymaniye deki türk özel timine abd baskını)

unutmadık, unutmayacağımız.
yalandır.

Zira onların yapılmasına müsade eden partiler hâlâ muhalefet yapma derdindeler.