bugün

Bende önce lafa bakarım laf mı diye sonra adama bakarım adam mi diye .
akp'nin çok haklı söylemi.
açlık sınırı 1.750 lira, asgari ücret 846 lira.
evet ben de lafa değil icraata bakarım.
Siz icraata bakın allahın cahilleri,skilmekten zevk alan mahlukları.Yol için araban,gezmek için paran,okumak için aklın,Yanına gidebilmek için çocuğunun olması lazım.Bu ülke de çocuğun bile güvende değilse sen ne skime bu godoşları destekliyorsun bre ibine
Laf : Polise emri ben verdim. icraat : berkin elvan 15 yaşında hayata veda etti. iyi bakışmalar türkiyem.
Icraata bakın icraata koyun gibi güdülmeye mahkumsunuz...15 yasında ki masum cocuğun kanını da icraatla temızlersiniz. Aptallıgınız masumlara sıçramasın artık kendı karanlığınız da geberin artık.
akape nin bulduğu tiplerle çektiği reklam sloganı.

BEN LAFA DEĞiL iCRAATA BAKARIM diyen TiPLER SiZ CiDDi CiDDi BAKMIŞSINIZ TRENE BAKAR GiBi... BAKMAYIN ARTIK GÖRÜN OLANI BiTENi.
akp sloganıdır.

10 ayda 7 cana kıyan hükümetin sloganıdır. bir önceki seçimler için; durmak yok yola devam gerçekten durmadan canlara kıydılar, sözlerinin eri adamlarmış. yüreğinizin karanlığında boğulmanızı diliyorum.
amacı romantizm değil çatır çatır sikilmek istenen insanların ortak sözü.
(bkz: göte giren şemsiye açılmıyor ama çok zevkli)
Bir eylem 8 ölü. Ben icraata bakarım.
sözünün arkasında duramayan bir partinin kullanmış olduğu slogan. (bkz: yav he he)
konya da oturup ankara da okuyan ve geliş gidiş yaptığını söyleyen öğrenci kardeşimizi samimiyete davet ediyorum.
gerçek hayatta cıbıl cıbıl resimleri olan bir modelistin türbanlı bir görüntüyle rte'nin reklamlarına çıkıp söylediği inandırıcılık etkisi sıfır cümle.
evdeki paraların sıfırlanması. kafalarına göre internet sitelerinin kapatılması. terörle mücadele etmiş paşaların, terör suçundan mahkum edilmesi. ben lafa değil, icraate bakarım.
Çankaya ve izmir ahalisi ise dünya zikime minare götüme sloganını kullanmaktadır.
ben lafa değil gafa bakarım.
ben icraata değil ihracata bakarım.
dünya'da her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır. m.kemal.atatürk.
Samsun'da dere yatağına TOKi evleri yapıldı sel bastı insanlar öldü. ben lafa değil icraata bakarım.
camide içki içilmedi diyen imama zorla içildi dedirtmek adam demeyince onu sürmek, kabataş'ta türbanlı hanım kızımıza işediler demek öyle bir şeyin olmadığını görmek,suçlu psikolojisiyle savcıların hakimlerin yerlerini değiştirmek, teknik mevzuyu hisleriyle çözen bir bilim bakanı, bunlar montajcı deyip içini doldurmamak (gerçi dolduracak savunacak bir şey yok), polise ikramiye verip kahraman deyip halkla çatıştırmak, kordon'da deniz kenarında oturan iki kızı saçlarından sürüklemek, 1,5 milyon insanın çıt çıkarmadan medeni bir şekilde yaptığı anma etkinliğini polis müdahalesiyle noktalamak, gezi'de öldürülen gençleri teröristmiş gibi gösterme çabası, görüntüleri karartmak, suçluları korumak kollamak ve beslemek, insanları nekrofili diye nitelendirip tahrik etmek, esma'ya ağlayıp evine ekmek almaya giden berkin'i öldürüp pişmiş kellelik yapmak, toplum içinde yaratılan düşmanlığı netleştirmek, basın özgürlüğü diye bir şey bırakmamak, ötekileri işlerinden kovmak, medyanın yüzde 90'ına hakim olunduğu halde yüz 10'un muhalifliğine tahammül edememek; evet ben lafa değil kabak gibi ortadaki icraatlara berkin'le ilgili bir kelime edemeyen vicdan tutulmasına bakarım.
görsel
duvara mıh çakarım sen sallan ben bakarım.
http://i.hizliresim.com/wvB0Yz.jpg
güzel bir hande kuday yazısı.

`http://www.alternatiffiki...icraata-bakarm-hande.html`
görsel
(bkz: ben lafa değil sekse bakarım)