bugün

Çok ayıp etmiştir.
belki de farkında olmadan (bkz: askerlikten soğutma suçu) işleyen kızdır. biri kendisini uyarmalı.
kudurmuştur.
çok ağır bir şekilde laflar söylemiştir, haddini aşmıştır ve ne dediğini bilmemektedir..

"bende bir orospuya beni bekle diyemem" denilip gidilmelidir..
böylelerini askere gitmeyip bi kaç ay kullanıp atacaksın bak o zaman bir ömür bekliyo mu beklemiyo mu?
iyi yapmıştır, beklerim dedikten sonra askere gönderip terk etmemiştir.
15 ay seks yapmadan duramıyo muymuş ya da bir erkekle gezmeden?
bu ne azgınlık kardeşim.
ayrilma arifesindeki kizdir.
merak etmeyin gitmesenizde beklemeyecek.
türk kızıdır.
doğruyu yapmıştır. zaten erkeklerin de askerde sevgilisini arayıp "çok özledim aşkım" demesini anlamıyorum. lan o kadar zaman ne olacak? arada dünya kadar zaman var. gerçi şimdi 12 aya düştü sanırım. benim zamanımda 15 aydı. (ki ben çorlu'da yaptım, istanbul'dan çorlu. yakındı.)

o kız namuslu aklı başında bir kız bile olsa, senin orada olman doğru değildir.

ama erkeğin de onca sorunun derdinin arasında askerde her gün kızı takip etmesi, arayıp sorması, ne bilim mesajlaşması zor olur. (bana bakmayın o konuda sorun yaşamadım sivil askerlik yaptım)

ama her şeye rağmen saçmadır. uzak mesafe ilişkisi bile çok kolay olur ama askerde olmaz beyler. olamaz. telefon kullanmanız yasak lan bir kere.
yalan soylemek istememistir.
s*ktir git denilesi kızdır.
eğlenilecek, güvenilmemesi gereken kızdır. sizin yanınızdan ayrıldığı zaman arkadaşınıza vurdurma ihtimali yüksektir.. belki sizin firarınıza, asker kaçağı olmanıza da yol açabilir. en mantıklısı bu kıza yol verip arkadasından küçük su dökmektir.
ben de zaten beni bekleme diye gidiyorum askere diye cevap verilesi kızdır.
kürt kızıdır.
şükret kardeşim işte, ucuz kurtulmuşsun.
gitmeden önce terk edip döndükten sonra kendisinden hem fiziken hem de karakter olarak daha güzel biriyle beraber olmanızı gerektiren kızdır. yanınızdaki taşı kıskanıp size geri dönmek isteyecektir ama tüm çabaları boşa gidecektir.
Durust kizdir. Arkadan is cevirmiyordur. Giderken bekliyor sandiginiz kizin dondugunuzde orada olmamasi daha mi iyi de kiza simdi bok atiyorsunuz? Kiz acik acik bekleyemem diyen delikanli kizdir.
En yakın arkadaşınızla birlikte olabilir.
nikahtan hemen sonra askere başvuru yapılmalıdır. hadi bakalım sayın sadakatsiz..
hangi amaçla dediğine bağlıdır. büyük ihtimal ateşi başına vurmuştur.
Askere gidilip terk edilmekten daha iyidir. Aferin o kıza.
Helal olsun açık sözlüymüş gidince terk edeceğine yol yakınken ne olduğunu belli etmiş.
Kusura bakmasın da amk öyle kızın.
izmirlidir.