bugün

at, silah avrat hiçkimseye emanet edilme sözünü bilmeyen askerdir.
arkadaşımız kız ise bir sorun teşkil etmeyecektir.
o kızı yıkarlar. yıkmazlar yıkarlar.
(bkz: cem yılmaz)
muhtemelen boynuzları kafaya takmaktır. ama çok güveniyorsanız orası ayrı tabi.
bunu yapanın, döndüğünde de 4 aylık bebeğe bir altın takması icap eder.
(bkz: bacımsın)
başımızın üstünde yeri vardır emanetin. koruyup kollar, yar ve yardımcısı oluruz...
şovanist harekettir. Arkadaşa "lan askere gidiyorum, kız arkadşımı sana emanet ediyorum, benim için ne kadar kıymetlisin bak!!" vurgusu yapılmaya çalışılmıştır. Kız arkadaşa emanet eşya muamelesi yapan dingil adamın işidir yahut kıza güvenmiyordur peşine sürekli bekçi taktırmış olur böylece. Lakin o kız zaten durmayacaksa sen peşine ordu tak nafile yapar yapacağını sen dönene kadar. Sözün özü, emanet işi anlamsızdır, maksat gönüller bir olsun.
kız arkadaşa emanet edilirse tehlike azdır.(yoktur demiyorum azdır, malum günümüzde "lezbiyen ilişki" denen bir şey de var yani...)
anne baba varken neden arkadas olsun ki sorunu akla getiren durum.
(bkz: yengeyi de cok öpüyorum)
eminim sizin yokluğunuzu aratmaz. *

şeytani kahkaha
Saçma bir durumdur. Bir annenin çocuğuna güvenmeyip komşuya emanet etmesi gibi bir durum.
SevgiLine iyi bak kardeşim ,Çünkü o benim Eski sevgiLim. Kardeşime iyi Bak Eski sevgiLim, Çünkü o Benim Kahpe kardeşim. Sözünü akıllara getiren cümle...
(bkz: pearl harbor)
Normal davranistir. Herkesin arkadasi veya sevgilisi namussuz degil.
eşya mı amk emanet etmek nedir.
kadını mal yerine koymak lan bu bildiğin. sanki senle sevgili olmadan önce 0-6 yaş gurubu gibi tuvalet eğitimi alıyordu. bu neyin kafası?
işte bu da bağnaz kafanın bir ürünü.