bugün

Çok kötü ve içinde bulunduğum durumdur.
eskiden insanı iyi hissettiren bir durumdu. şu anda kim için ne için yapıyoruz diye insanı kötü hissettiriyor. birileri sebepsiz zengin olurken...
analari ağlayan evlatların psikolojik durumudur.
şu aralar beni fazla sardı. inşallah temizlik yaptırtmazlar, çok leşimdir de.

yav ben astsubay olurum büyük ihtimal. erler düşünsün. adhgdhf.

edit: bunu dedi er oldu. olacak bana.
%90 astek olarak çağıralacağım için mutluyum. inşallah askerliğim uzun dönem onur. tecilim seneye bitiyor.
Yakın zamanda askere gidecek olanları anlıyorum gerçekten işleri çok zor. Çünkü kime askerlik yapacaklarını bilmiyorlar. Herhalde şuan onların yerinde olsaydım bende negatif duygularla dolu olurdum. 12 yıl önce gitmek için tecil bozan askerlik şubesinde verilen ve bazı bilgilerin yazılması istenen kağıttaki "komando olmak ister misiniz" sorusuna "evet" yazmış biriydim. Ancak şuan bırak komandoyu bitli piyade olmak istemem.

Kandırılan devletin atadığı generalin emrinde olan bir tugay da askerlik yaptığınızı düşünsenize? Sizi istanbul da köprüye falan çıkartıyorlar linç falan ediliyorsunuz...

Eskiden şu vicdani retçilere kızar onlarla tartışırdım. Adamlara şimdi hak veriyorum.
kısa dönem olarak yapacak arkadaşlar için inanılmaz bir tecrübe olacağı kesindir.
psikoloji yazmayı bilmeyenin de, görmesine rağmen altına yazıp duranın da, gammazlamayan lavuğun da, zaten sikinde olmayan moderasyonun da...

psikolojisidir.