bugün

Türk kızıdır. Askerliğini yapmış herkes bilir, her yerde bu garibanlardan mutlaka bi tane olur. Askere gidip aldatılmamış biriyle tanışan varsa cidden istisnadır.

Türk kızı şu namuslu numaralarının ekmeğini daha kaç sene yicek merak ediyorum.
Türk kızı. Sekmez.
Turklukle kurtlukle alakasi yok. Bunu yapan serefsizdir. Irk kotuleyen de serefsizdir.
Kürt kızı tabi ki olamaz çünkü onlar dağda hewallere veriyor.
gerektigi yerde sevgiliye whatsapp dan resim ve video gonderir.
Askerde diye aldatmayacak diye birsey yok ya. Abartilacak birsey yok bunda. Kadin erkek, fark etmez, aldatmak isteyen her türlü aldatir zaten. Aldatilmaya üzül ama askerlik ile ajitasyon üretme. Sonuçta hamileyken aldatilan kadınlarda var!
Karaktersiz kızdır. Başımıza gelmiştir.
Adililktir. Net mi yeterince?
O zaman Nurettin bay'dan ben askere gideceğim türküsünü armağan ediyorum.
gayet doğrusunu yapan kızdır. helal olsun kuzuma. çünkü askerdeki sevgilisi de çarşı izinlerinde onu aldatmaktadır. erkekler aldatınca sorun yok ama kadınlar aldatınca bik bik ötüyorsunuz. helal canım vurayım sırtına bir daha aldat. aşkışin nöbette şu an. ahaha.
yol kenarında gece 3-5 nöbeti alan kızdır.
görsel
askerden dönen sevgilisini 1 ay sonra terk eden kızdır.
Yaptığı şey çok üzücü ve hiç hoş olmayan kişi. Biraz empati yapmalı insan.
Yamuğun dik alasını yapmıştır.eğer sevgilisi aldatıldığını askerde öğrenirse çok zor günler kendisini bekliyor olabilir.hayır madem adamı askerliği bitene kadar bekleyemeyeceksin baştan ayrıl amk ne gerek var da milletin ahını alıyorsun.
o şimdi asker filmindeki athena gökhan'ın başına gelendir. Pişmiş tavuğun başına gelmez. Güzel filmdir. izleyiniz.
zamanında sahip olduğum sevgilidir. askerdeki de bendim bu arada.
Adam gibi kızdır. Evet.
Kimse magdur edebiyati yapmasin iste siz bizi hamileyken bizde sizi askerdeyken aldatiyoruz bitti gitti.
bir dişi en anormal bir durumda bile erkeğini bırakmaz o erkekle geçmişi varsa o erkekle bir duygu yaşamışlarsa bir geçmiş varsa ''gerçek anlamda''....... erkek cinsel içgüdüsü ani gelişir bu an, gelişen ve hızla yükselen libido yanlış şeyler yaptırabilir ama bir kız beraber olduğu biri varken başka erkeğe ani bir ilgi beslemez. beğense bile cinsel çekim için belirli bir duygu alışverişi olmalıdır. bir erkek ani yükselen libido ile başka bir dişi ile beraber olursa tam anlamıyla aldatmış sayılmaz. tamam aldatır pratik olarak ama erkek seks yaparken duyguya ihtiyaç duymaz. freud baba der ki sevgi varken çok arzu yoktur. sevgi yokken arzulama yüksektir. çoğu erkeğin sevgi olarak hayalindeki kız ile gün içerisinde ani çekim yaşadığı kız portresi tamamen farklıdır bu o anki libido ile alakalıdır cinsel arzu geçince o kızı aklına bile getirmez. ama dişiler hisli varlıklardır bir erkekle yatmadan önce ona histe beslerler ve o erkekle yatınca tam anlamıyla doruklarına kadar aldatmış sayılırlar. yukarıdaki erkek aldatmış sayılmaz derken ayrımcılıktan bahsetmiyorum duygular olarak olaya başka bir boyuttan baktığımızda erkek başka kızla beraber olsa bile sevdiği biri olabilir ama bir dişi bir erkekle beraber oluyorsa aklında başka erkek yoktur. bazı cinsel eğilimler veya psikolojik durumlar örneğin seks düşkünlüğü falan filan bunlardan ayrı.

velhasıl seven erkekte olsa kadın da sevdiğine ihanet etmemeli olmamalı yani yanlış.
görsel
Aldatmak başlı başına karaktersizlikken askerde ki birini aldatmak daha büyük karaktersizlik.

Yalnız şu da var sırf askere giderken "bir sevgilim olsun 6 / 12 ay zaman geçmez ararım konuşuruz zaman geçer" diye kızlarla çıkanlar sevgili olanlar var çevrinizde muhakkak vardır yada askerde kesin denk gelmişsinizdir böyle denyolara. Bu tarz adamı da aldatmak müstehaktır bu karaktersizlikteki adama karaktersiz kız yakışır.
Abi o konuyu hiç açmayalım. Abim bir kız yüzünden elini kırıp hava değişimi almıştı. Sonra çürüğe çıkardılar abimi. Şimdi ise gayet güzel bir evliliği var başka birisiyle boşuna elini kırdı amk
Eski ev arkadaşım çocuk askerden dönmeden evlendi ben de düğüne gitmedim ne çeyrek takcam bu kevaşeye
Tanıyamıyosun insanları işte .
seven değildir.