bugün

Üzücü bir durumdur, ama ilahi adalete inanmam sebebiyle askerdeki oğlanın kurtuluşu, bu vicdansızlığı yapanın ise kendi kuyusunu kazmasıdır.
Askere gidecek diye tüm hazırlığını düşünüp kendi eliyle boyunluk vs. Örüp Askerliğimin bitimine 6 ay kala aldatan karaktersiz kişidir.

Genelleme yapmak istemiyorum ama çoğunluğu böyledir ki etrafımda da en az 3 tane daha böyle oldu. Nasıl bir karaktersizlik anlamıyorum. Söz verdiği halde nasıl böyle bir şey yapabilir ki insan? O kadar emek ver sev et, onunla gelecek kurmak için, sırf o istedi diye askere git aradan çıkar ama hanımefendi vefasızlık yapsın. Kimsenin sözüne güvenmeyin... Sırf bu yüzden kadınlar da askere gitmeli ki halden anlasınlar.
Vardır bu devirde garanti. insanlar o kadar mide bulandırıcı ki. Bu kişi şöyle yapmaz iyi insandır dediğin insanlar bile neler neler yapıyor insanlara. Erkeklere çemkiriliyor aldatıyor bilmem ne diye ama artık karılar bile cozuttu nasıl bir devirdeysek.

Abi öyle şeyler oluyor ki insan nasıl evlenir bu devirde bir insana nasıl güvenir bilmiyorum. ALLAH Yediği nanenin haddi hesabı olmayanlardan korusun. Zaten davul bile dengi dengine demişler. O Bok çukurundakiler de kendileri gibi Bok çukurundakileri bulurlar. Nasıl yaşarsan, öyle insan çıkar karşına. Kötüsü çıkarsa da imtihanım deyip çekeceğiz mecbur.
daha önce de aldatmıştır.
Kızın abazası da hiç çekilmiyor aq.
Kocasını askere gönderip yunana vurduran pınar altuğun yaptığı bu işte zirvesi.
orospunun tekidir ama suç adamda 3 kuruşluk insana 5 kuruş değer verirsen aradaki 2 kuruşa seni satar bu kadar basit.
Hayır bir insan karaktersiz olur da bu denli olmak nirvana.
yine çomarlar birilerine orospu damgası vurmuş, rutin tamamlanıyor.
Askerde sevgilisi oldugu halde baska erkeklerle beraber olan bir suru kiz var. Adam orada nelerle ugrasiyor ne acilar cekiyor sevgilin sözlün neyse artik piclerin altinda inim inim inliyor. Askerden donunce de hic birsey yasanmamis gibi devam ediyorsunuz. Allah islah etsin sizin gibi motorlari. Suan hayatimda kimse yok ve kafam inanilmaz rahat kafama takip kendime askerligi zehir edemem oralarda.
allah gittiği yerde güldürsün denecek kızdır.
Yaşanmışlık var galiba. Tamam Ben sustum...
Orospu afedersin.
Ülkemizde örnekleri bir hayli fazladır. Ya asker kendini toparlar ya da bunalıma girip intihar eder.
terbiyesizlik yapan hatta af edersiniz halk arasında "kaşar"lık yapan bayan.
ilişkiye başlamadan önce tezkere belgesi sorması gereken kızdır.
gerçi bu kafada olan bir hatun,sevgilisinin askerliği bittikten sonra en uzun bayram tatilinde bile başka kollara kucak açabilir.
orospuluk parayla mı?
Ne yapsın turşu mu kaldırsın.
Af edersiniz de ..ktir olup gidebilir.

görsel
bu da sıyırdı contayı.
seven değildir.
Eski ev arkadaşım çocuk askerden dönmeden evlendi ben de düğüne gitmedim ne çeyrek takcam bu kevaşeye
Tanıyamıyosun insanları işte .
Abi o konuyu hiç açmayalım. Abim bir kız yüzünden elini kırıp hava değişimi almıştı. Sonra çürüğe çıkardılar abimi. Şimdi ise gayet güzel bir evliliği var başka birisiyle boşuna elini kırdı amk
Aldatmak başlı başına karaktersizlikken askerde ki birini aldatmak daha büyük karaktersizlik.

Yalnız şu da var sırf askere giderken "bir sevgilim olsun 6 / 12 ay zaman geçmez ararım konuşuruz zaman geçer" diye kızlarla çıkanlar sevgili olanlar var çevrinizde muhakkak vardır yada askerde kesin denk gelmişsinizdir böyle denyolara. Bu tarz adamı da aldatmak müstehaktır bu karaktersizlikteki adama karaktersiz kız yakışır.
görsel