bugün

Su götürmeyen gerçektir. Vatansever kürtlerin türklerden daha cesaretli olduğunun kanıtıdır. Açık ve net.
"kaynak : götüm habercilik" anlayışıyla insanlara ulaştırılmış uydurmadır.
Dogrudur, çünkü iri yapili ve cesur oldukları için genelde komando olurlar.
QWEQWEQWEQEQWEQWEQWEQWEQWEWQE
diye gülünmesi gereken başlık Doğudakileri batıya batıdakileride doğuya verirler koçum kürtler dağdan şehre inip insan medeniyet görüp insan statüsüne dair izlenimler yaşarken bizim Türk yiğidimiz eşkıyalar tarafından şehit düşer Hakkaride Şırnakta !
Askerde en çok şehit olanlarıninsanolduğunu anlarsanız bir gün işte o zaman level atlamış oluruz.
Askerliğimi Şırnak'ta yaptım. Kürt askerleri bırak çatışmaya sokmayı, intikal timlerine bile almazdık. Gece karanlığında yanı başında silahlı bir kürt kimse istemezdi. Çoğunluğu geri görevde koğuşçu, hamamcı vs gibi pasif görevlere verilirdi. Genelde çıkan haberlere dikkat ederseniz; çatışmaya girmeden pkk'ya teslim olan askerlerin %98'i kürt askerleridir.
ulan kendine faydan yok ağzın açlıktan lağımdan beter kokuyor.gelmişsin biz kürdüz biz hainiz diyorsun.
evet sizin bu devlete zarardan başka yararlı bir tek zerreniz yok.ki şehit olmak gibi büyük bir mertebeye yetişmek sizin ne haddinize.
yanlış düşüncenin saçmalanmış halidir. bir kere acemi birliğinden sonra dağıtım yapılırken, memleketi batı, karadeniz ve iç anadolu olanları orantılı olarak güneydoğuya, güneydoğulu askerleri de orantılı dağıtma suretiyle serpiştirilir. bu da içeriden dışarıya casusluk ya da bilgi sızmasını engellemek içindir.
yalan, kaynağı olmayan, algı operasyonu yapmaya çalışan bir varavaranın iddia ettiği bir olaydır.
güncel Önemli Başlıklar