bugün

son dönemlerde en çok para getiren iştir. nasıl mı efenim? çok basit ama anlatmayacağım. çok uzun çünkü. o kadar yazasım yok, yatıcam. ama şunu söylemek istiyorum. sabah ve gündüz programlarına katılan genç, top sakallı, ibibik bir eleman var. hah o. onun var ya ben... neyse yatmadan sinire kesmiyim de o kim be arkadaşım. izledim geçen. evet izledim. oturdum esra ceyhan'ı izledim. ve öyle bi haykırdım ki aniden gerçekten kendimi kaybettim. adam çıkıyor 'aşkta şu soru vardır, bunu yıllardır sorarız, bunu sorarız, ve cevaplarını alamayız' diye zırvalıyor. sunan kadın cin zaten. esra. o da biliyo durumu da o programı bitirip parayı alma derdinde. 'hı hı.. evet.. hı hı (bunları söylerken aynı zamanda yüzlerce kez kafa sallar)' aynı boku söyleyip duruyor. ve de kitabı da vardı bu adamın. evlilikte şunlar bunlar diye sanırım. bunu alan varsa... tamam küfür yok küfür yok. da üzülüyorum be yok yok sinirleniyorum. karşımda olsa o adam gerçekten döverim. hatta kusura bakmayın ağzına tükürürüm. bir de peluşlu bir kadın vardı. magazin programında yorumcuydu. dilimin ucunda. kendisi değil adı. allah korusun. ayı yavrusu gibi bir şeydi. beyaz tenli. cart diye ruj süren. neyse hah o o. onla bunu evlendiriceksin aslında. sonra ışık görmeyen bi odaya kapatacaksın. yemek su da vermeyeceksin. hani geyik var ya köpek besleyenlere derler hep. 'abi pitbulu kapatıcan bi odaya yemek de vermiycen' derler. onun gibi. kapat bunları. ama bi farkı var bir daha açmayacaksın o kapıyı. çişlerini boklarını yiye yiye... tamam gidiyorum. iyi geceler.

edit: uykum kaçtı!