bugün

türk erkeklerinin düzenli olarak yaşadığı sorundur.

fazla beklentiden bunlar hep.
cevap vermediği zamanlar olur. suskunluğu asaletinden sanırsınız ama bir konuşunca piiuv. meğerse kız kıro. geçmiş olsun.
kız dışardan paris, arkadaş çevresi vs. bildiğin yozgat amk. insan hayret ediyor haliyle.
bıyığı da vardır. siz dikkat etmemişsinizdir.
Aşırı makyaj ve aşırı giyim takı vs gibi etkenlerin Türk erkeğinin asillik kıstası olmasından kaynaklıdır, bir gün gidin bir sultanahmet topkapı ayasofya civarına yüzlerce makyazjsız turist göreceksiniz,şayet makyajlı bi hatun görürseniz emin olun ya türktür ya da arab falan,isterseniz durdurun sorun.
100 verip adam ettiyse sıfırla çarpıp yok etmiştir.
kıro öyle yazılmaz, krow diye yazılır, diye seni düzeltmesinden anlaşılabilecek çıkmadır.
krow diye yazılmaz crow yani karga diye yazılır.
erkekleri hayal kırıklığına uğratan kızdır. dış görünü ile etkilemiştir ancak ağzından çıkan her bir cümle onu çirkinleştirdiğinin farkında değildir.
Muhteşem bir hayalkırıklığıdır. hanım kızımız sakin, hanim hanımcık, gülüşü ölçülü, konuşması kibar, oturaklı idi. Derken facebookta eklemeler falan, profil bildiğin kezbanus paylaşımlar, saçma sapan yerlerde özenti fotoğraflar, abuk subuk delikanlı kız yorumları..

Yer bildirimlerine gel hele. Kafayıfçı ali ustada mutlu hissediyor..

Ya gözünü sevdiğim seni mutlu eden Kafayıfçı ali usta mı.. Bir de arkadaslarının bunu etiketledikleri gönderiler yok mu.. facia, mouseyi kırasın gelir. Beğendiği sayfalara girmiyorum bile.

Neyse dedim ki sosyal medya ıvır zıvıra bakma, canlı halini bi incele bakalım. Yukarıda da belirtilmiş, az konuşunca asil sanıyoruz. Yok öyle biKızınkızın söyleyecek hiçbir şeyi yok. Konuşkan olmamak iyi bişey olabilir, bunu eleştirmiyorum ben de az konuşurum. Ama konuştuğu şeyler öyle boş öyle manasız ki.. gösteriş meraklısı, görgüsüz, liseden kalma atarlı ergen lafları..

ulan dışardan bakınca prensesimi buldum diyosun, az biraz yaklaşınca bitiyor rüya.