bugün

Ya bu millet var ya umarım en kısa zamanda helak olur da belasını bulur. Yeminle söylüyorum şu zihniyete edecek küfür bulamıyorum. Gerçi bizim gibi şerefini deve heybesinde taşıyan milletlere her şey haktır. Sizler bu vaadi verenleri götünüzle mi dinliyorsunuz ananızın amıyla mı dinliyorsunuz çok merak ediyorum. Ulan izbe köşelerde sıçılıp bırakılanlar adamlar diyorlar ki " ben asgari ücretten alınan vergiyi kaldıracağım. Zaten böylelikle 1400 lira civarına gelecek".Ama algı operasyonu peşinde olan şeref yoksunları ve bunların tuzağına düşen beyni yerine götünü kullanan bir kısım millet evladı çıkıp tatava yapıyor. Ulan adam diyor ki ben işverene maliyeti yüklemeyeceğim.devletin aldığı vergiyi kaldıracağım.nedense hala anlaşılmıyor bu durum. Şu olaydan sonra artık resmen kanaat getirdim ki bizim insanımızdan bir sik olmaz. Adam refah seviyeni yükselteceğim diyor bizim çomar istemezuk diyor.size bu köle düzeni haktır. Siz gotunuzun sikilmesinden memnun oldukça düzen değişir de düzülen hiç değişmez.

Algı operasyonu yapan sitedir.