bugün

insanın içinden gelmez artık. bu kadar olaya rağmen, kendilerine yapılan 40 lira zamma rağmen kefen giyip başbakan karşılıyorlarsa kendilerine acımak yersizdir. çünkü bu insanlar kendilerine daha önemlisi ailelerine ve çocuklarına acımıyorlar.
bakın bu insanlar yoksullaştıkça,rezil kepaze oldukça daha fazla oy verecekler akp ye,çünkü eğitim ortalaması,3.5 yıl bu ülkede ilkokul mezuniyeti kadar bile değil.bu insanlar dilenciliğe,onursuzluğa alıştırıldı,din istismarı yapılarak oyları alınan bu insanlar,din düşmanlarını,dindar sanıp sempati besliyor,çünkü hayata dair en ufak bir amaçları,beklentileri yok,gelelim acımaya,ben acımıyorum ama hafiften üzülüyorum,kendilerini iktidarda sanıyorlar ama olan zenginlere değil asıl bu insanlara oluyor ama farkında olamazlar asla.
' acıma yetime döner koyar götüne ' sözünü , hayatında yaşamamış vicdanlı yazar söylemidir .
senin acıdığın insanlar başbakan yeni uçaklar aldık diye haykırdığında , hayatı boyunca uçağa binemeyeciği halde elleri patlayana kadar alkışlayanlardır .
yıllarca ' deveye diken , insana siken yaranır ' sözünün karşısında direnmiş biri olarak . son 8 yıldır artık bu sözü benimsedim .
babamın deyimiyle " (bkz: altta kalanın canı çıksın)" .
saçmalamaktır.

size ne arkadaşım? akp'yi ne kadar sevmiyorsam sizin gibi zavallılarıda aynı ölçüde sevmiyorum. bu ne kin? bu ne kusur arayışı? nedir sırf kendi düşüncenizde değil diye bu aşağılamalar. ayrıca oran orantı nedir bir öğrenin. %100 zamnları gördü bu ülke ama aynı dönem enflasyon %300dü. askeri ücreti 500tl arttırıpta sıkıntıya mı girsin devlet, bakın hükümetten bahsetmiyorum ülkenin yönetim mekanizmasından bahsediyorum? neyse gücü onu yansıtıyor. hayır ülkenin yararına, gelişimine en ufak katkınız da yok ama zararınız var neden? çünkü başkaları iktidarda, başkaları hükümet. mantıklı olun.
yinede acınması gereken insanlardır. çünkü çoğu islam'ın hakikatını kavrayamamıştır. islam yanlışa haksızlığa göğüs gerin, hesap sorun demiştir.

bu insanlar ise hakikatı bir kuru makarnaya, bir çuval kömüre değişmişlerdir.
2014 yılı ilin 3+3 zam aldılar, hadi gene iyiler.
çok yanlıştır. gidin üniversite öğrencilerine acıyın, beynini sabitlemiş insanlara acımak çok yersiz.
güncel Önemli Başlıklar