bugün

bir çok yazar türünden olduğu gibi bu yazar türünden de epeyce var. sayıları 10 luk sisteme göre sözlüğün yarısına tekebül etmekte sanırım.

şimdi kimseyi işaret parmağımla göstermek istemiyorum lakin boku çıktı bazı meselelerin.

örneğin;

pahalı bir marka hakkında yaptığınız bariz yorum sonucunda ya da;

otomobil, seks vs gibi şeylerle ilgili girilen entry sonucunda ziyadesiyle özel mesajlar yoluyla yahut eksi butonu kullanılmak suretiyle ne kadar kendini aşağılık hisseden yazar müspettesi olduğu gün be gün ortaya çıkmakta.

biraz sert oldu evet.

mesela;

uzun bacaklı kadınlar başlığında girdiğim bi entry sonucunda, ne görgüsüzlüğüm ne de aymazlığım kaldı.

entry ise;

'' sevişilmesi en zevkli yaratıklardır '' idi.

yani ne diyeyim ki bilemiyorum.

yeter ki şu sevişmek kelimesini ağzımıza alalım kıyamet kopuyor.

yahu zevkli ben napim. olanı söylüyorum. inandırıcı gelir gelmez o sana kalmış. ama bunun görgüsüzlükle, hava atmakla ne alakası var.

seks bir hava atma aracı mıdır?

bilemiyorum.

üstelik bu seks denilen şeyi de neptündekiler yapmıyor. halihazırda bizler icra ediyoruz. edemezsek hayal ediyoruz.

şimdi her boku anlatıyoruz ama iş sekse gelince, o kadar da mastürbasyon yaptığımız, ergenlikte sinemaya sevgilimizi sırf öpmek, elini tutmak, sonunda da yatakta bir şeyler yapmak istediğimiz gerçeğini pek bir unutuyooruz doğrusu.

neyse freudculuk oynamaya hiç gerek yok şimdi yahu.

tanım: bir yazar türü.
(bkz: bilgilerinize farz ederim)*
aşağılık kompleksi olan yazarlar lütfen sıraya geçiniz..
- hem aşağılıyorsunuz hem de emir veriyorsunuz ne iş?
- lan aşağılık kompleksli! laf yetiştirme de sıraya geç...
- hayır sırayı anladım da neden çıplağız?
- durumunuzun farkına varın diye... birazdan zenciler gelicek.
- hassiktir...
Varlığı inkar edilemez gerçek. Troll lük değildir, aşmıştır. Donuz butonu mobil de çalışmadığı için anca çaylak olmasını beklersin.
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız).