bugün

Türkiye bizim diyerek benim yarım yarım yaran kızdır. Az önce ki tanımdan sonra sadece şunu demek istiyorum: Sizin gibiler ingilizlere yarınırke atatürk ülke kurtarıyordu bre zıddık! Zaten bu şeyler* yüzünden ben de bir imam hatiplilere ön yargı oluştu. Sizin gibiler saf müminlerin adını kirletiyorsunuz. eğer çok merak ediyorsa şeriat nasıl bişey arabistan çok uzak değil. uçakla 1.5-2 saat çeker.
küfür edilmemesi gereken, okudukça gülünmesi gereken kızdır. mesela ben beştir okuyorum hala aynı şiddetle gülebiliyorum. oyuncağı elinden alınmış, omuzlarını yukarı yukarı silkerek konuşan bir kız gibi.

--spoiler--
bende ergenekon savcılarını göreve davet ediyorum, sizi ergenekondan içeri alsın.
--spoiler--
seni anneme söylicem dövecek!

--spoiler--
ben atatürk' ü sevmiyorum. yeter artık.
--spoiler--
yemicem ıspanak. hergün ıspanak mı olur?

--spoiler--
artık şeriat istiyoruz.
--spoiler--
patates kızartması, köfte istiyorum ben...yok mu?

--spoiler--
gidin türkiye' den türkiye bizim.
--spoiler--
git lan burdan bizim evin bahçesi bura. topu da bırak.
psikolojik sorunları olan kızdır.
bunları eğitenlerin de unutulmaması gerekir zannımca.
ne öğretiyorlar bunlara o okullarda neyin kafasını yaşıyorlar...
en azından düşüncelerini dile getirmiştir. kendisine özgürlükçü diyen soros pu çocukları ise niyeyse bu kız hakkında internette küfürler ediyor.

not: bu kıza küfür edenlerin beynini pompişlesinler.
tecavüze uğramış olabilir. haklıdır o halde.

edit: ne diye eksi veriyorsun adalet sistemi o kadar kötü ki 26 tecavüzcüye karşı koyması gerekiyor insanın artık. sen de olsan sende istersin.
kızımız bildiğin ego mastürbasyonu yapmıştır.statükocu cahil amsalaklardan bi farkı yoktur.
kulağındaki küpesini siktimin kızı. http://galeri.uludagsozlu...yan-eden-k%C4%B1z-228031/
onun için hazırladığımız kafası hariç 20 cm'i görünce mutlu olacak kızdır.
şeriattan bi haber kızdır.

bak kızım; neyse lan çok uzun, sığmayacak.
-zavallı kızdır efenim. özgürlüğü değil, karanlığı tercih etmiştir esasında.
tecavüze uğramış fakat tecavüzcüsü iyi halden dolayı serbest bırakılmış kızdır.
şeriat özentisi ülkelerde kadınlara nasıl davranıldığını bilmeyen, cumhuriyetin kendisine verdiği nimetleri hiçe sayan, nankör kızdır.

görsel